To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Nie wytrzymał pod zakazem

Pijanego kierowcę zatrzymała jeleniogórska policja, miał 2,4 promila alkoholu w organizmie. Szczęście, że nie zdążył nikomu zrobić krzywdy.

Było to w nocy z piątku na sobotę. - Kilka minut po północy policjanci jadąc ulicą Cieplicką w Jeleniej Górze zauważyli pojazd marki Opel Vectra na niemieckich numerach rejestracyjnych. Sposób jazdy kierowcy wskazywał, że kierujący mógł być pod wpływem alkoholu – informuje podinspektor Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. - Postanowili zatrzymać go do kontroli drogowej.

Okazało się, że za kierownicą siedzi 30-letni mieszkaniec Olszyny. W dodatku był mocno pijany, badanie wykazało 2,4 promila. Jak się później okazało, mężczyzna miał jeszcze aktualny zakaz kierowania pojazdami. Obowiązywał go jeszcze przez tydzień – do 19 lutego.

30-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie, odpowie przed sądem za kierowanie samochodem po pijanemu i złamanie zakazu sądowego. Może mu grozić nawet do 5 lat więzienia.
 

Komentarze (3)

Zgadzam się z autorem tego artykułu, ****stwo jakie serwuje PO ze swoimi liderami nie ma już granic, a prym wiedzie pan Niesiołowski następca Palikota.

Krótkie podsumowanie partii politycznych:
czy to PO czy PiS to i tak banda złodziei dbająca o swoją kieszeń.