To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Napił się i zasnął przy ruchliwej drodze

Pijanego w sztok mężczyznę, leżącego częściowo na jezdni, znalazła wczoraj straż miejska.

- W piątek około godziny 15.30 dyżurny Straży Miejskiej otrzymał telefoniczne zgłoszenie, że na jezdni, w okolicy skrzyżowania ulic Jana Pawła II i Sobieskiego leży nieruchomo mężczyzna – informuje Artur Wilimek ze Straży Miejskiej w Jeleniej Górze.

Na miejscu okazało się, że mężczyzna leży na pasie zieleni pomiędzy jezdniami, jego nogi wystawały na drogę.

- Powodował utrudnienia w ruchu, ale przede wszystkim stwarzał zagrożenie zarówno dla siebie jak i kierujących pojazdami – ocenia Artur Wilimek.

Okazało się, że mężczyzna jest kompletnie pijany. Nie był w stanie iść o własnych siłach, strażnikom trudno było się z nim porozumieć: mówił bełkotliwie i niezrozumiale.

- Mężczyzna został przewieziony do policyjnej izby zatrzymań – poinformował strażnik.
 

Komentarze (4)

Pijacy i blokady to najważniejsze zadania tych niby-policjantów.Prośby i błagania zwykłych mieszkańców naszego miasta w sprawach dotyczących spraw czysto porządkowych, do których -niby- została utworzona Straż Miejska, są na dalszym planie. Nadzieja w tym, że wreszcie ktoś przyjrzał się "pracy" tej formacji i chodzą słuchy, że za dużo mniejsze pieniądze zakupione będą etaty w Policji i na tej bazie zostanie powołana policja municypalna. Brzmi to całkiem optymistycznie.

Bobrowski, już Ci napisali na Jelonce co o Tobie myślą więc nie będę się powtarzał

robcio !!! a czy Tfuuj muzg jezd ruchomy ?,idż na browara s pożydkiem dla fszystkiih