To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Napił się i wybił szybę w sklepie

Nawet do 5 lat więzienia grozi 20-latkowi, który wybił szybę wystawową w sklepie w centrum miasta. Został zatrzymany niedługo po zdarzeniu.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godz. 23. Mężczyzna wybił szybę i uciekł. Widział to jeden ze świadków, który zawiadomił policję. - Policjanci w oparciu o rysopis sprawcy rozpoczęli jego poszukiwanie – mówi podinspektor Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. - Nieopodal zauważyli mężczyznę, którego rysopis odpowiadał sprawcy przestępstwa. Ten jednak na widok radiowozu rzucił się do ucieczki. Po krótkim pościgu został zatrzymany. Okazał się nim 20-letni jeleniogórzanin.

Przyznał się do wybicia szyby. Nie wie, dlaczego to zrobił. - Tłumaczył się, że w towarzystwie kolegów wracał z imprezy. Był pod wpływem alkoholu – mówi E. Bagrowska. - Tłumaczył, że to przez alkohol.

20-latek trafił do policyjnego aresztu. Grozić mu może nawet do 5 lat więzienia. Straty to 600 złotych.

Komentarze (8)

Zostawcie biednego chlopaka ,przecież to nie on tylko alkohol - alkohol ukarać :lol: hihi

*ANONIMKU .. znowu *błyszczysz na forum i usprawiedliwiasz *męzczyzn !* :angry: * ~KYSZ,~KYSZ ..od alkoholu ! ..bo moja teśćiowa naciera *nim plecy !

..to praktyczna kobieta !* :) * :dry:

Nieźle, nieźle, wychodzi po 120 zł za rok odsiadki. Nie wiedziałem, że nasza waluta aż tak poszła ostatnio w górę. Ciekawe, jak wyglądałaby ta kalkulacja w przeliczeniu na metr kwadratowy szyby gdyż redaktor nie wysilił się w tym kierunku. Ale gdyby tak wytłuc szyby za 9600 zł to już normalnie grozi dożywocie.

Jeśli Ty to Ty, to chciałbym zauważyć, że chyba musiałaś sobie wyszukać teściową w stogu siana :) .

..jeste na pewno przeziębiony i masz ..ZATKANY *nosek! ..zycze poprawy zdrowia
i pozdrawiam .*piipi

Za zabójstwo h.. dostaja 10 lat a za wybicie szyby wystawowej 5 paranoja.Pomisiu*one prawo