To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Muzyka czasów fraka i peruki dla najmłodszych

Muzyka czasów fraka i peruki dla najmłodszych

Jeleniogórska filharmonia zaprasza na kolejny Niedzielny Poranek Muzyczny dla najmłodszych melomanów. 11 marca o godz. 10.30 zabrzmi koncert zatytułowany "Muzyka czasów fraka i peruki". Wystąpi zespół instrumentów smyczkowych. Spotkanie poprowadzą: Agnieszka Gierus i Dominika Łukasiewicz. 

Kto jeszcze nie słyszał o niezwykłym chłopcu, który już jako trzylatek odnajdywał akordy na klawiaturze, a w wieku pięciu lat komponował pierwsze utwory? Wybierzemy się na spotkanie z najsłynniejszym cudownym dzieckiem w historii muzyki – Wolfgangiem Amadeuszem Mozartem. Posłuchamy jego najbardziej znanych utworów i poznamy muzykę czasu fraka i peruki – zachęcają organizatorzy.

Uwaga! Dla naszych Czytelników mamy trzy dwuosobowe zaproszenia na ten właśnie Niedzielny Poranek Muzyczny w Filharmonii Dolnośląskiej. Rozdamy je osobom, które najszybciej zatelefonują na redakcyjny numer 757524781 w czwartek, 8 marca, po godz. 13.00. Warunkiem odbioru zaproszenia jest posiadanie aktualnego wydania "Nowin Jeleniogórskich". Zapraszamy!