To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Molestował swoją córkę

Dramat w rodzinie w Lubomierzu: 30-letni mieszkaniec gminy molestował seksualnie swoją 6-letnią córkę. Został zatrzymany, najbliższe miesiące spędzi w areszcie.

Nie wiadomo jeszcze, jak długo trwał horror w jednym z domów w gminie Lubomierz. Ustalają to śledczy z Lwówka Śląskiego. Wiadomo, że ojciec 6-letniej dziewczynki co najmniej kilkakrotnie molestował swoje dziecko.

Policjantów o tym, że 30-latek wykorzystuje seksualnie swoją córkę zawiadomiła matka dziewczynki, która dowiedziała się strasznej prawdy od córki.

- W czasie przesłuchania podejrzany często zmieniał swoje zeznania, raz się przyznawał do winy później wszystkiemu zaprzeczał – mówi Jerzy Szkapiak, szef lwóweckiej Prokuratury Rejonowej.

Mężczyzna w jednej z wersji twierdził, że matka dziewczynki o wszystkim wiedziała już dużo wcześniej ale nie zawiadamiała policji. Ten wątek także sprawdzą śledczy. Do wykorzystywania dziecka dochodziło najczęściej wówczas, gdy kiedy mężczyzna wracał do domu pijany.

Sprawa jest tym bardziej bulwersująca, że dziewczynka ma zaledwie 6-lat. W takich sytuacjach osoby małoletnie przesłuchuje się tylko raz i z udziałem psychologa. Prokuratura Rejonowa w Lwówku Śląskim już wystąpiła do sądu o zgodę na przesłuchanie dziewczynki.

30-latek z gminy Lubomierz najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie śledczym. Pedofilowi może grozić nawet do 10 lat więzienia.
 

Komentarze (5)

nie wiecie co z nim zrobic? kastracja dla takiego sku....syna to za malo!!! kroic po kawalku i zasalac!!! juz mu chlopaki w pace pokaza co bedzie go czekac!!! niech go na dobry poczatek wsadza do celi przepelnionej i powiedza za co siedzi!!!!

ja tez uwazam ze kastracja i praca w kamieniolomach bylaby najlepszym rozwiazaniem

na pawilonie chłopaki nic mu nie zrobią bo wciągną go do Rawicza albo gdzieś gdzie jest specjalny oddział dla takich sztajfów i mają ochronki porobione i zero kontaktu z innymi wiezniami. Jeszcze ich chronia. Polska

Dla takiego goscia to wpuscic go do normalnej celi, do kogos kto ma dozywocie i nienawidzi pedofilow. sama sama sie rozwiaze :)

obciąć hu............owi jaja sama mam małe dziecko jak by mnie to spotkało zabiłabym i poszłabym siedzieć ale byłby jeden pedofil mniej