To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Mogą jeszcze powisieć

Mogą jeszcze powisieć

- Czy długo jeszcze będziemy musieli oglądać polityków z plakatów i bilbordów? Kiedy przestaną nas straszyć? Wybory już przecież dawno za nami! - narzekał nasz czytelnik. Kiedy komitety wyborcze muszą zdjąć uliczną "propagandę" i co im grozi za niedotrzymanie tego terminu?

Nasz czytelnik i inni mieszkańcy będa musieli jeszcze troche pocierpieć (choć przyznajmy, że kampania do europarlamentu "zaśmieca" miasto mniej niz inne). Jak się dowiedzieliśmy w Delegaturze Krajowego Biura Wyborczego w Jeleniej Górze, komitety wyborcze mają, zgodnie z prawem, 30 dni na usunięcie materiałów wyborczych z miejsc publicznych. Jesli nie zmieszczą sie w tym terminie, samorząd ma prawo posprzątać i kosztami obciążyć niesolidne komitety. W jeleniogórskiej Delegaturze KBW nie pamiętają jednak, aby któryś prezydent, burmistrz czy wójt w regionie zdecydował się na taki krok.

Komentarze (7)

-"nie pamiętają jednak, aby któryś prezydent, burmistrz czy wójt w regionie zdecydował się na taki krok." - ha, to tak jakby strzelił sobie w kolano!

Nie "powiszą " tylko POstraszą .

K*rwa, k*rwie łba nie urwie...

Ale jak ja bym powiesił plakat, to miałbym całą tą państwową mafię naszczutą na mnie...

Niech wiszą do następnych wyborów.Policzyć tylko po 150 zł miesięcznie za metr kwadratowy od każdego plakatu.

ale mordy...paszli won z tymi ryjami...

Kochani czemu tyle w Was jadu