To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Mistrzowie iluzji w Jeleniej Górze

Mistrzowie iluzji w Jeleniej Górze

Międzynarodowy Festiwal Iluzjonistów "Champions of Illusion" będzie miał swoją odsłonę w Jeleniej Górze. W niedzielę, 10 listopada, o godz. 16.00 znakomici magicy wystąpią w sali Filharmonii Dolnośląskiej.

"Champions of Illusion" to międzynarodowa grupa iluzjonistów zrzeszająca kilkudziesięciu artystów z całego świata. Powstała w 2015 r. i od tej pory sukcesywnie koncertuje po całej Europie i Stanach Zjednoczonych. Prezentuje dwugodzinne interaktywne show, podczas którego triki i sztuczki znane dotąd tylko z ekranu telewizora są dosłownie na wyciągnięcie ręki .
Wspaniała muzyka i efektowne oświetlenie dodają "magiczności" wciągającemu widowisku. To propozycja całych rodzin. Każdy z widzów, bez względu na wiek, znajdzie tu coś dla siebie. W występach na scenie, oprócz artystów, zawsze czynnie uczestniczy publiczność. Bawią się wszyscy od lat 5 do 105.
Artyści prezentują przeróżne formy iluzji, od popularnych zwłaszcza wśród dzieci sztuczek karcianych, przez pokazy z gołębiami i sztuczki mentalne, po wielkie iluzje z dużymi rekwizytami, lewitacją i niesamowitymi ucieczkami z zamkniętych skrzyń czy klatek. Każdy iluzjonista jest inny i czym innym zachwyca publiczność.

Bilety do nabycia w kasie jeleniogórskiej filharmonii i na portalu kupbilecik.pl.

Uwaga! Dla naszych Czytelników mamy trzy podwójne zaproszenia na to właśnie wydarzenie w Jeleniej Górze. Informacja, jak można je zdobyć w Nowinach Jeleniogórskich z 5 listopada 2019 r. Zapraszamy!  

Festiwal iluzji (1).jpg
Festiwal iluzji (2).jpg
Festiwal iluzji (3).jpg
Festiwal iluzji (5).jpg
Festiwal iluzji (6).jpg
Festiwal iluzji (7).jpg
Festiwal iluzji (8).JPG
Festiwal iluzji (10).jpg
See video

Komentarze (3)

Nikt nam nie zapewnia lepszej iluzji niż rodzimi politycy.

Precz z satanizmem i czarną magią!!! Wszystkich mających w sercu Jezusa, zwołuję w dzień tego pogańskiego występu, na godzinę 17. pod filharmonię od strony ulicy Bankowej i Piłsudskiego. Będziemy śpiewać pieśni ku czci Pana i namawiać potencjalnych widzów tego dzieła antychrysta na zrezygnowanie z udziału i przyłączenie się do nas w głoszeniu Dobra. Uczestników protestu proszę o zabranie różańców, chorągwi maryjnych i świętych obrazków. W walce z diabłem będą nas wspierać księża egzorcyści Diecezji legnickiej, ks.Bronisław i ks. Krzysztof z Legnicy. Przepędźmy wspólnie Bestię z naszego miasta!

A może jakiś iluzjonista wyczaruje prawdziwego dyrektora tej instytucji, zamiast tego meczącego tenorka, wtedy może filharmonia będzie miała znowu jakiś poziom.