To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Mistrzostwa biegaczy na orientację

Mistrzostwa biegaczy na orientację

W najbliższy weekend (19, 20 września) w Jeleniej Górze i Szklarskiej Porębie Jakuszycach odbędą się Mistrzostwa Polski w biegach na orientację (bieg klasyczny). Przyjadą najlepsi zawodnicy w tej dyscyplinie. Organizatorem jest klub MKS Paulinum Jelenia Góra.

W biegach klasycznych będzie kilkanaście kategorii męskich i żeńskich (od 16. roku życia), a także kategorie masters. Zawody te mają rangę Mistrzostw Polski (znajdują się w Centralnym Terminarzu Zawodów). Oprocz tego, odbędą się też biegi sztafetowe.

Warunkiem udziału w zawodach jest posiadanie licencji Polskiego Związku Orientacji Sportowej (dla osób, które nie posiadają licencji PZOS istnieje możliwość wykupienia licencji jednorazowej – 35 zł do PZOS-u) oraz posiadanie ważnych badań lekarskich.
W pierwszy dzień zawodnicy będą rywalizować na trasach w Szklarskiej Porębie Jakuszycach (centrum zawodów znajduje się w Hotelu Biahtlon, biuro zawodów czynne od 10. – 18.), drugi – w okolicach Goduszyna (centrum – Stajnia Gostar, czynne 8. – 14.). Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz na stronie PZOS (orienteering.org.pl) – bieg indywidualny (oraz kategoria OPEN). Zgłoszeń do biegu sztrafetowego można dokonać drogą mailową na adres : biuro.mkspaulinum@op.pl za zwrotnym potwierdzeniem. Więcej szczegółów na stronie zawodów: www.zawody.mkspaulinum.jgora.pl.


Wstępny program:
19.09.2015 – sobota (Szklarska Poręba Jakuszyce)
godz. 13.00 - start pierwszego zawodnika
godz. 17.00 – dekoracja i zakończenie zawodów
20.09.2015 – niedziela (Goduszyn)
godz. 10.00 – start biegu sztafetowego
godz. 14.00 – dekoracja i zakończenie zawodów

Komentarze (2)

c-tadalafil generic tadalafil united states tadalista 20

canadian levitra