To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Miłośniczka zwierząt kandyduje na prezydenta

Miłośniczka zwierząt kandyduje na prezydenta

Do wielkiej piątki kandydatów na prezydenta dołącza Elżbieta Matiasz, mieszkanka Zabobrza, miłośniczka zwierząt. - Zabobrze jest zapomnianą dzielnicą a ja chcę to zmienić – mówi nam.

Elżbieta Matiasz jest prezesem Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w okręgu jeleniogórskim, jest także inspektorem TOnZ-u. Ma 61 lat a startuje z Komitetu Wyborczego Wyborców Wspólnota Jeleniogórska. Zaznacza, że w jej komitecie są osoby bezpartyjne. - Połączyło nas to, że chcemy coś zrobić dla miasta – mówi. - Trzeba przypilnować inwestycji. Przykład? - Remont ulicy Sygietyńskiego. Moim zdaniem już dawno powinien się zakończyć, a do tej pory nie ma końca. Ktoś powinien wyciągnąć konsekwencje – mówi kobieta.

- Inteligentne światła: nie wiem, może i one są potrzebne. Wolałabym jednak, by inteligencją wyróżniali się ludzie, którzy rządzą miastem – dodaje. Jak mówi, w jej postępowaniu najważniejszy jest człowiek. - Jestem emerytką, cały czas pomagam ludziom i zwierzętom. I chcę dalej to robić – mówi.

Wczoraj minął termin zgłoszeń kandydatów w wyborach na prezydentów, wójtów i burmistrzów. W Jeleniej Górze zgłosiło się sześć osób. Pozostałych pięcioro kandydatów już wcześniej ogłosiło zamiar kandydowania. To: Marzena Machałek (PiS), Marek Obrębalski (Razem dla Jeleniej Góry), Robert Prystrom (Wspólne Miasto), Sylwester Urbański (SLD) i Marcin Zawiła (PO). Wkrótce napiszemy o kandydatach, którzy startują w wyborach w powiecie jeleniogórskim.

Komentarze (6)

cosik paniusia arogancka

a to heca

Ludzie Obudzcie się !!! To Kpina ta Kandydatura :( Ot Klika się zebrała !!! A swoją drogą nie brak Pani Tupetu.

he he he, ale śmieszne. Ta kandydatura, to jakaś niby prowokacja niby artystów!!! Ale jacy artyści taka prowokacja he he he

No to Płona nakupuje tanio sklepików ,,z pod Lady " tylko pogratulować wyborcą ;) Proszę Się nie Ośmieszać Pani Elu :) Lobby dla Płony i Palika ;) hahhahaha

Widze ze i tu bojowki wielkich oszustow dotarly. Wielka szkoda, ale sie ich jakos bedzie ignorowac. Tylko dlatego nalezy sie powaznie zastanowic na ta kandydatura.