Mecze w A-klasie grupa I - streszczenie i tabela

Charakterystyka spotkań w A-klasie grupy I oraz tabela.

Grupa I

KS Łomnica – Piast Dziwiszów 2:1 (0:0)
Obie drużyny pokazały dobrą grę i stworzyły interesujące widowisko. W pierwszej połowie przewagę mieli goście. Potem gra się wyrównała, a o zwycięstwie drużyny z Łomnicy zdecydowała większa skuteczność.
Bramki: Śmietana, Rhoda – Małkowski.

Piast Bolków – Halniak Miłków 7:0 (3:0)
Zespół gospodarzy robił na boisku, co chciał, czyli urządził sobie trening strzelecki. Łupem bramkowym podzielili się: Korendał (4) oraz Wojdag, Karkowski i Szymonowicz.

Woskar Szklarska Poręba – Chojnik Jelenia Góra 1:1 (1:0)
Interesujący, wyrównany mecz, w którym obie drużyny miały po kilka okazji do strzelenia bramek. Woskar prowadził i do szczęścia zabrakło mu niewiele. Chojnik walczył do końca, postawił wszystko na jedną kartę i jego starania zostały nagrodzone w 92 minucie. Bramki strzelili: Pędzich (Woskar) i Jurkiewicz (Chojnik).

Pogoń Świerzawa – Pub Gol Jelenia Góra 4:4 (3:2)
Szalone starcie, w którym gospodarze prowadzili już po około 25 minutach 3:0. Popełnili jednak parę błędów, które skrzętnie wykorzystali piłkarze z Jeleniej Góry. Uwierzyli, że nie muszą tego spotkania przegrać i dopięli swego. Prezes Pogoni Ryszard Wolny ma zastrzeżenia do pracy sędziego w drugiej połowie meczu.
Bramki: Wolny 2, Hyndle, Chlebosz – Wyderkowski 3, Zimorski.

Victoria Czadrów – Lotnik Jeżów Sudecki 0:5 (0:2)
W pierwszej połowie Victoria starała się dotrzymać kroku faworyzowanej drużynie gości, miała nawet parę sytuacji, ale to wszystko, na co było ją stać. Przewaga Lotnika była ogromna. Bramki: Zieliński i Biskupski po 2 oraz Dremliuk.

KS 1946 Chełmsko Śl. - Orzeł Mysłakowice 0:3 (0:1)
Orzeł miał dużą przewagę i gdyby jego gracze zaprezentowali lepszą formę strzelecką, zwycięstwo byłoby okazalsze. Świetną grę pokazał Marciniak, który zdobył dwie bramki. Trzecią strzelił Błaszczyk.

Pauzował Mitex Podgórzyn

Najlepsi strzelcy: Zieliński (Lotnik) – 6, Korendał (Piast Bolków) – 5, Wyderkowski (Pub Gol) – 4.