To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

"Masakra" na krajowej trzydziestce

"Masakra" na krajowej trzydziestce

Do groźnego wypadku doszło w okolicach Rybnicy na drodze do Jeleniej Góry. Kierująca fiatem Seicento z niewiadomych jak na razie przyczyn zjechała na przeciwległy pas i zderzyła się z ciężarówką. W stanie krytycznym przetransportowano ją do jeleniogórskiego szpitala. Kobieta jednak zmarła.


Na miejscu jest policja i straż pożarna. Droga będzie zablokowana przez jeszcze co najmniej 2 godziny, służby proponują objazd przez Siedlęcin i Goduszyn.
Do zdarzenia doszło około godziny 7:30 n a drodze numer 30 przed Jelenią Górą. Poszkodowana – 43 letnia mieszkanka Rybnicy jechała w stronę Jeleniej Góry. Kierowca jadący za nią opowiadał, że w tym czasie świeciło ostre słońce i mogło oślepić jadącą przed nim kobietę. – Ten ciężarowy nic nie mógł już zrobić – mówił.
- Nie zdążyłem zareagować, nie spodziewałem się czegoś takiego – opowiada 39 – letni kierowca volvo.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Komentarze (3)

Widać, że świeżo zarejestrowane auto, być może złe warunki na drodze, plus małe doświadczenie spowodowały tragiczny finał. Nie podejrzewam, aby Pani "grzała", bo to przecież tylko seicento a i wiek nie wskazuje na "porywczość na drodze", choć droga szeroka i widoczność tam doba.
Współczuję rodzinie...

masakara