To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Maraton Złych Superbohaterów w kinie Helios

Maraton Złych Superbohaterów w kinie Helios

Kino Helios w Jeleniej Górze prezentuje najnowszą odsłonę cyklu Nocne Maratony Filmowe, z pokazem długo wyczekiwanego przez fanów filmu „Legion Samobójców”. Maraton Złych Superbohaterów w kinie Helios w Jeleniej Górze odbędzie się już w piątek (12 sierpnia)!

W ciągu jednej nocy Helios zaprezentuje trzy filmy opowiadające o bardzo nietypowych superbohaterach. Na pierwszy ogień zaprezentowane zostaną przygody nieokiełznanego „Legionu samobójców” (zaledwie tydzień po premierze kinowej!), następnie widzowie zobaczą doskonałą ekranizację jednego z najoryginalniejszych komiksów Marvel Comics – „Deadpool”, a na koniec siódmy film pełnometrażowy o przygodach Batmana – „Mroczny Rycerz”.

Taka filmowa mieszanka może nie zapewni sukcesu w walce ze złem, ale gwarantuje świetną zabawę! Jeśli dodamy do tego oszałamiające efekty specjalne, gwiazdorską obsadę i nieustannie trzymającą w napięciu akcję, to emocje jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwolą zasnąć żadnemu z widzów.
Szczegółowe informacje dotyczącego najbliższego Nocnego Maratonu Filmowego zostały opublikowane pod adresem: www.helios.pl/maraton_zs. Bilety są już dostępne w sprzedaży, serdecznie zapraszamy na seanse.