To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Młodzi dziennikarze w nj24.pl

Młodzi dziennikarze w nj24.pl

Blisko pięćdziesiątka uczniów z Zespołu Szkół Zawodowych i Licealnych w Zgorzelcu odwiedziła dziś naszą redakcję. Wśród gości znaleźli się młodzi adepci sztuki dziennikarstwa, a także miłośnicy tego zawodu z kółka o podobnym profilu.

Zdaniem młodzieży wizyta w redakcji i rozmowa z dziennikarzami to najlepszy sposób na poznanie najważniejszych tajników rzemiosła dziennikarskiego. Oprócz charakterystycznego dla tygodnika systemu pracy młodzi pisarze zobaczyli serce portalu nj24.pl i zapoznali się z załogą naszego tygodnika. Dzisiejsze spotkanie stało się dla nich również okazją do zadania dziennikarzom nurtujących pytań na temat wykonywanej profesji.

Przy okazji wizyty młodzież zaproponowała współpracę z redakcją portalu nj24.pl Obiecała, że na łamach naszej strony internetowej będzie regularnie publikować najświeższe wieści z życia ich szkoły. Wszystkich chętnych, którzy podobnie jak ich koleżanki i koledzy ze Zgorzelca, chcieliby się pochwalić swoimi zdolnościami dziennikarskimi oraz podzielić informacjami o tym, co dzieje się w ich placówkach prosimy o kontakt z redakcją pod numerem telefonu 075 64 24 420 lub osobiście w siedzibie przy ul. M.Curie-Skłodowskiej 13 w Jeleniej Górze.