To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Koncert z humorem Andrzeja Poniedzielskiego

Koncert z humorem Andrzeja Poniedzielskiego

Wszystkich zmęczonych prozą dnia codziennego zapraszamy na spotkanie z poetyckim poczuciem humoru Andrzeja Poniedzielskiego. Recital w wykonaniu artysty to prawdziwy rarytas dla wielbicieli dobrej, mądrej satyry, przeciwstawiającej się medialnym trendom. Wieczór humoru niezwykle inteligentnego, a zarazem „łagodnego”. W programie satyryczne komentarze do aktualnej rzeczywistości w formie piosenek i monologów. Spotkanie ze zjawiskowym artystą, organizowane przez Agencję Koncertowo-Wydawniczą SOLO, w poniedziałek, 15 czerwca, o godz.19.00, w Teatrze im. C.K. Norwida w Jeleniej Górze.

Teksty Andrzeja Poniedzielskiego, a także jego osoba i swoisty, urokliwy sposób bycia na scenie, pozwalają na zatrzymanie się w pędzie prozaicznej codzienności i przypomnienie sobie o całej poezji życia, o marzeniach, tęsknotach i miłości … Na scenie jeleniogórskiego Teatru Norwida odbędzie się prezentacja najnowszej, autorskiej płyty Andrzeja Poniedzielskiego pt. "LIFE ?". W programie dużo humoru, ale i wzruszeń. Jak obiecuje artysta, będzie „SING SPRING & DRINK”...
W roku 2014 Andrzej Poniedzielski obchodził 60-lecie urodzin. W roku 2015 świętuje 40-lecie pracy twórczej. Oba jubileusze były pretekstem do powstania nowego programu - spektaklu w wykonaniu autora, przy akompaniamencie Andrzeja Pawlukiewicza pt. "MONDAY _DAY".
W grudniu 2014 zarejestrowano spektakl w Teatrze ATENEUM w Warszawie. W lutym Stowarzyszenie Okolic Kultury S.O.K. i Wydawnictwo JEDNOCZEŚNIE wydaje płytę pt. "LIFE?" będącą zapisem tego spektaklu.

Uwaga! Dla naszych  Czytelników mamy trzy dwuosobowe wejściówki na jeleniogórski recital Andrzeja Poniedzielskiego. Informacja, jak można je zdobyć w aktualnym wydaniu  „Nowin Jeleniogórskich” (z 26 maja 2015). Zapraszamy!