Kolejny zwrot na szczycie IV ligi

Olimpia Kowary zremisowała 2:2 z LZS-em Stary Śleszów i straciła pozycję wicelidera. Powróciły na nią jeleniogórskie Karkonosze, które pokonały dzisiaj Orlę Wąsosz 4:0.

Olimpia dwukrotnie prowadziła, po golach Zielińskiego i Krupy, ale goście za każdym razem doprowadzali do remisu. Przy stanie 2:2 do siatki Śleszowa trafił Krupa, ale sędzia gola nie uznał, dopatrując się spalonego.

Karkonosze prowadziły już od 3 minuty, kiedy to wynik otworzył Kowalski, pięknym strzałem z rzutu wolnego. Później dwukrotnie z rzutów karnych bramkarza gości pokonał Pacan. Wynik ustalił w 77 minucie Szramowiat.

Olimpia Kowary – LZS Stary Śleszów 2:2 (1:1)
bramki: Zielinski, Krupa – Siwik, Banach
sędziowali: Adrian Kotlarz jako główny oraz asystenci: Jarosław Królikowski, Michał Jasiński (Lubin)
Olimpia: Trynda – Smoczyk, Kuźniewski, Kraiński, Nowiński, Bębenek, Zatylny, Zieliński, Rodziewicz, Chajewski, Krupa.
Stary Śleszów: Płoszczyca – Kamil Kaczmarek, Iwan, Dudziak, Kacper Kaczmarek, Dewerenda, Siwik, Banach, Żbik, Rudolf, Tatko.

Karkonosze Jelenia Góra – Orla Wąsosz 4:0 (3:0)
bramki: Kowalski, Pacan x2 (oba karne), Szramowiat
sędziowali: Kacper Kochanowski jako główny oraz asystenci: Radosław Bielak, Marcin Tutka (Świdnica)
Karkonosze: Dubiel – Palimąka, Pacan, Hamowski, Wawrzyniak, Bednarczyk (82' Walczak), Malarowski (72' Meskhia), Malinowski, Firlej, Kusiak (65' Szramowiat), Kowalski (75' Woźniczka).
Orla: Wielogórski – Stuczyk, Kaczmarek, Malawski (46' Mansana), Dąbrowski, Sobieraj, Jachimowski (72' Rzepka), Makieła (63' Deperas), Jurga, Ostrowski, Kauch (73' Lesiecki).