To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Kolędowo i jazzowo

 GaDMu Trio

Nastrój Bożego Narodzenia na dobre zagości w jeleniogórskiej filharmonii w piątek, 19 grudnia, za sprawą formacji GaDMu Trio, która zagra tego wieczoru „Kolędowo i jazzowo”. To będzie świąteczny prezent muzyczny dla melomanów. 


Liderem zespołu jest popularny wokalista, aktor musicalowy, autor tekstów i kompozytor – Michał Gasz. Wraz z nim występują pianista Adam Rybak i skrzypek Tomasz Mucha. Historia GaDMu Trio zaczęła się właśnie od stworzenia projektu kolędowo-pastorałkowego, prezentującego współczesne, oryginalne wersje popularnych świątecznych utworów, bardzo gorąco przyjmowanego przez publiczność. Tuż przed świętami w naszej filharmonii muzycy zaprezentują własne wersje najbardziej znanych kolęd (Cicha noc, Przybieżeli do Betlejem, Mędrcy świata, Wśród nocnej ciszy, Pójdźmy wszyscy do stajenki, W żłobie leży, Gdy się Chrystus Rodzi, Lulajże Jezuniu, Mizerna cicha, Jezus malusieńki) oraz fragmenty ich innego, hitowego programu, czyli jazzowych aranżacji wielkich przebojów legendarnej grupy The Beatles. Początek koncertu o 19.00.

Uwaga! Dla naszych Czytelników mamy trzy dwuosobowe zaproszenia na ten właśnie koncert w sali Filharmonii Dolnośląskiej. Rozdamy je osobom, które najszybciej zatelefonują na redakcyjny numer 757524781 w czwartek, 18 grudnia, po godz. 13.00. Jedynym warunkiem odbioru zaproszenia jest posiadanie aktualnego wydania „Nowin Jeleniogórskich” z zapowiedzią tego muzycznego wydarzenia. Zapraszamy!