To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Kaskaderskie popisy tuż, tuż. Rozdajemy wejściówki!

Kaskaderskie popisy tuż, tuż. Rozdajemy wejściówki!

Samochody, motocykle, quady. Akrobatyka, parkour, ogień i pirotechnika – wszystko to będzie można zobaczyć w najbliższą sobotę (13 maja, godz. 18.00) na stadionie przy ul. Lubańskiej w Cieplicach. Dla Internautów mamy bilety na to wydarzenie!

– To najbardziej ekstremalna rewia samochodowo-motocyklowa w Europie – zapowiadają organizatorzy.

Show nawiązuje do tradycji kultowego pierwowzoru – amerykańskiego autorodeo. W oprawie klimatycznej muzyki, efektów świetlnych i ogniowych można odkryć na żywo najbardziej skrywane tajemnice współczesnego kina akcji. Program stanowi dynamiczną, zwartą logicznie i choreograficznie całość. Dziewięćdziesiąt minut akcji to przemyślane konwencje kaskaderskie przeplecione scenami z najbardziej znanych, światowych produkcji sensacyjnych. Bez udawania, bez kompromisów, bez litości dla sprzętu...
Wisienką na torcie ma być pokaz motocyklistów w tzw. Globusie Śmierci o średnicy 5 metrów.
Impreza odbędzie się w sobotę (13 maja) o godz. 18. na stadionie MOS przy ul. Lubańskiej w Cieplicach. Bilety już od 20 złotych. Można nabyć je przez internet za pośrednictwem strony biletyna.pl, bądź na miejscu bezpośrednio przed imprezą. Dzieci o wzroście do 1 metra nie płacą.

Uwaga! 

Dla naszych internautów mamy 5 podwójnych wejściówek na ten pokaz. Rozdamy je osobom, które najszybciej zatelefonują na redakcyjny numer 75 64 24 480, w najbliższy piątek (12 maja), po godz. 13.30. Warunkiem odbioru wejściówek jest posiadanie aktualnego wydania „Nowin Jeleniogórskich” z dnia 9 maja br. Zapraszamy!

 

 

 

Komentarze (2)

Kto te g..na wymyśla i kto je tu sprowadza . Szczyt kulturalnych rozrywek i pomysłów w tym grajdole . A może to szkolenie jak można wszystko roz...rdolić. Chociaż tutaj nie trzeba nikogo szkolić.

He he. Raz chciałem taki bilet wydzwonić ale już ich nie było a dodzwoniłem się sekundę po wyznaczonej godzinie. Więc takie bajery to dla lemingów.