To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Kamil Bednarek w Cieplicach - to już dzisiaj

Kamil Bednarek w Cieplicach - to już dzisiaj

Finalista ostatniej edycji show „Mam Talent” Kamil Bednarek z zespołem „Star Guard Muffin” otworzy tegoroczną Wiosnę Cieplicką. Występ odbędzie się już w najbliższą niedzielę.

Star Guard Muffin – to brzeska formacja muzyczna (powstała w 2008 r). wykonująca szeroko pojętą muzykę reggae. Zespół składa się z młodych i pełnych zapału muzyków. Brzmieniowo wpisują się w bujający roots i dość skoczny, żywiołowy dancehall – zapowiadają organizatorzy, czyli Przystań Twórcza - Cieplickie Centrum Kultury.

Liderem grupy jest wokalista Kamil Bednarek, który zrobił furorę podczas trzeciej edycji Mam Talent. Zajął drugie miejsce a jego fanki do dziś nie mogą zrozumieć jak to się stało, że nie wygrał. Mimo tego, Bednarek stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych muzyków młodego pokolenia w Polsce.

Sukces w „Mam Talent” był bezpośrednią motywacją do przyspieszonego wydania debiutanckiej płyty „Szanuj”, która według wydawcy na początku grudnia 2010 r. uzyskała status złotej płyty. Album ten okazał się jednym z najszybciej sprzedawanych od początku XXI wieku, zostając drugim bestsellerem 2010 roku. Łącznie przekroczył już nakład 70 tys. egzemplarzy.

Koncert „Star Guard Muffin” odbędzie się w najbliższą niedzielę (1 maja) o godz. 18. na Placu Piastowskim w Cieplicach. Jest to impreza plenerowa, wstęp jest wolny.

Patronem medialnym koncertu jest Telewizja Dami, Muzyczne Radio i Nowiny Jeleniogórskie.

Komentarze (12)

To będzie najlepszy koncert tej wiosny-brawa dla organizatorów!

Słyszałem,a raczej przeczytałem na Facebook'u,ze Bednarek nie będzie;D

bednarek bedzie czy nie.. ?

Czy to prawda że koncert będzie odwołany? :( Mam nadzieję że nie!

WBREW KRĄŻĄCYM - NIEPRAWDZIWYM - PLOTKOM ZAPRASZAMY WAS GORĄCO NA JUTRZEJSZY KONCERT STAR GUARD MUFFIN!!! ODBĘDZIE SIĘ ON TAK JAK ZOSTAŁ ZAPLANOWANY! "W GÓRĘ RĘCE" PODNOSIMY JUŻ O 18.00 NA PLACU PIASTOWSKIM W CIEPLICACH! Przybywajcie!

WBREW KRĄŻĄCYM - NIEPRAWDZIWYM - PLOTKOM ZAPRASZAMY WAS GORĄCO NA JUTRZEJSZY KONCERT STAR GUARD MUFFIN!!! ODBĘDZIE SIĘ ON TAK JAK ZOSTAŁ ZAPLANOWANY! "W GÓRĘ RĘCE" PODNOSIMY JUŻ O 18.00 NA PLACU PIASTOWSKIM W CIEPLICACH!Przybywajcie!

ja przyjdę zobaczyć daleko to nie jest :D
Jak nie będzie wrócę do domu ale załamany
Jak będzie to będę się cieszył i Słuchał Kamila Bednarka ;D

Koncert nie może zostać odwołany!
za długo na niego czekałam. :shock:

Koncert fajny. Star Guard Muffin dają radę. Szkoda, że nagłośnienie takie byle jakie było. Kto mądry zawiesił tak nisko głośniki, że dźwięk odbijał się od publiczności na samym początku. Ci co stali dalej kompletnie nic nie słyszeli. Wielki minus kolejny raz za organizację :/:/:/:/:/:/

było super ,
SGM zajebiście ! < 3

było Suuuuuuuper ! :silly:
Ko**** To ♥♥♥ :D :kiss:

PIEKNIE SIE ZACZELA WIOSNA CIEPLICKA
, DAWNO NIE BYLO TAKIEJ WRZAWY NA PLACU , TAK TRZYMAC !