To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Judocy z UKS Jedenastka powalczyli w Oleśnicy

Judocy z UKS Jedenastka powalczyli w Oleśnicy

Cztery miejsca medalowe oraz jedno czwarte oto bilans startu młodych zawodników UKS Jedenastka Jelenia Góra na Turnieju Judo w Oleśnicy.

Impreza w Oleśnicy była pierwszą z cyklu czterech zawodów dla dzieci i młodzieży, w ramach Super Ligi Judo. Na starcie zmagań stanęło blisko 500 uczestników z Polski, Czech i Niemiec. W tym gronie znalazła się skromna pięcioosobowa ekipa UKS Jedenastka Jelenia Góra, walcząc dzielnie i w komplecie zajmując miejsca w czołówce.

Na najwyższym stopniu podium stanął Julian Ćwiek (rocznik 2007-2006). Drugie miejsca zajęli Piotr Kazusek (rocznik 2008-2009) i Dominik Adamczyk (rocznik 2005-2004), zaś trzeci był Krystian Rabenda (rocznik 2008-2009). Na czwartym miejscu skończyła zmagania Zuzia Kazusek (rocznik 2008-2009). - Cieszę się, że praca na treningach przyniosła pożądane efekty – mówi trener UKS Jedenastka Adam Finster. Zawody w Oleśnicy były bardzo dobrze zorganizowane, zaś walki przebiegały we wspaniałej atmosferze. Przed Klubem kolejny turniej Judo w Kątach Wrocławskich (25.06.2016r.), gdzie oprócz dzieci wystartują również młodzicy.
 

ZUZIA.jpg
fb3.JPG
fb4.JPG

Komentarze (1)

Przecież Julian Ćwiek to mieszkaniec Trzcińska i uczeń Janowickiej szkoły !!!
Brawo Julian !!! Brawo Janowice Wielkie !!!