To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Jest zainteresowanie Rakownicą

- Są osoby zainteresowane wydzierżawieniem Rakownicy. Być może już w czerwcu będziemy mogli podpisać umowę – powiedział prezydent Marcin Zawiła.

Trudno mi na dzisiaj ocenić, na ile są to poważne oferty. Rozmawiałem z pięcioma osobami, zainteresowanymi dzierżawą – mówi Marcin Zawiła. Nie podał jednak szczegółów. - Chcielibyśmy udostępnić ten teren z przeznaczeniem na cele rekreacyjne – powiedział. Obiekt należy do MOS-u i to ta instytucja będzie musiała wyłonić dzierżawcę i podpisać z nim stosowną umowę.

Były ośrodek Rakownica od lat jest w ruinie, po dawnej świetności zostały jedynie wspomnienia. Dotychczas było kilka prób przywrócenia mu dawnej świetności, wszystkie kończyły się niepowodzeniem.

Komentarze (5)

Nasz prezydent miasta imć Zawiła powinien nazwać się Bajkopisarzem i tak zarabiać na życie. Kolejna opowieśc z gatunku rozmawiałem z jakimiś ludźmi i będzie dobrze. Tym razem podobno rozwiązano problem Rakownicy. Stary chłop a zachowuje się jak smarkacz, który obiecuje i snuje wizje. Klasyczny przykład polityki PO - jest i będzie dobrze. Tylko komu? Zawiła ma się dobrze z pensją swoją i żonki w muzeum, ale my zwykli mieszkańcy? Nam dostarcza się pierdalamento z gatunku obiecanki-cacanki.

Przymknij się, p. Zawiła to bdb człowiek i prezydent. Zrobił to czego przed nim żaden nie zrobił. Pewnie jak będzie SKM to sam będziesz nim jeździł xyz ? Bo przecież to będzie zasługa p. Marcina, a tak na niego narzekasz. Beka z tjebie.

Jak zobaczę to uwierzę tak jak w tramwaj który jest szynobusem.Basen przywrócić w Sobieszowie i na rakownicy to szczyt marzeń wielu mieszkańców.

Zawiła słynie z tego że nigdy nic niczego porządnie nie zrobił dla mieszkańców. Świetnie potrafi zadbać o swoje własne biznesy, a ponieważ SKM to opium dla ludu, a Zawiła ma własny transport to w zyciu nie będzie żadnej SKM. Wszystkim którzy wierzą w te brednie które Bajkopisarz opowiada gratuluję poczucia humoru i łatwowierności.

opowiada pan bajki patrzycie i dbacie o swoje interesy o ludzi wogule tak jak szpital jest biedny a lekarze dostają podwyżki tylko ni,zszy personel nic wyżyj pan za 1000 zl to pogadamy