To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Jesienna radość "Karków"

Jesienna radość "Karków"

W sobotnie popołudnie, 16 listopada, czwartoligowi piłkarze Karkonoszy zakończyli rundę jesienną w grupie jeleniogórsko - legnickiej zwycięstwem 2:1 (1:1) w meczu 15. kolejki z Orlą Wąsosz. Bramki strzelili Oskar Giziński (18 min.) i z rzutu karnego Mateusz Czerwiński (90 min.). Honorowe trafienie dla gości Hubert Kurnicki (42 min.). To siódma z rzędu wygrana MKS Karkonosze w roli gospodarza potyczek w grupie zachodniej.

Trzeci w tabeli IV ligi (strata tylko punktu do lidera), zespół trenera Aleksandra Szeweluchina od dopiero dwunastej ekipy z Wąsosza dzieliło 16 punktów. Mimo to futboliści Orli ambitnie walczyli o remisowy punkt. Na 2:2 mogli wyrównać stan spotkania w ostatniej minucie, jednak w sytuacji sam na sam nie dał się zaskoczyć wyściskany potem przez klubowy kolegów bramkarz „Karków” Wojciech Fościak. Przyjezdnym dopisywało piłkarskie szczęście. Jeleniogórscy zawodnicy dwukrotnie trafili futbolówka w poprzeczkę i cztery razy w słupek. Po wymęczonym zwycięstwie był tradycyjny taniec radości.

Już za tydzień, 23 listopada, rozpocznie się kolejna runda IV ligi. O godzinie 13.30, znów przed własną publicznością na boisku przy ulicy Złotniczej Karkonosze zagrają z Orkanem Szczedrzykowice.  

jrk (1).JPG
jrk (2).JPG
jrk (3).JPG
jrk (4).JPG
jrk (5).JPG
jrk (6).JPG
jrk (7).JPG
jrk (8).JPG
jrk (9).JPG
jrk (10).JPG
jrk (11).JPG
jrk (12).JPG
jrk (13).JPG
jrk (14).JPG
jrk (15).JPG

Komentarze (1)

Czy prezesi już odeszli czy dalej trzecią kasę?