To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Jeleniogórski bokser walczy charytatywnie

Jeleniogórski bokser walczy charytatywnie

Jeleniogórski bokser – Łukasz Janik organizuje turniej walk połączony z koncertami hip-hopowymi i licytacją przedmiotów przekazanych od osób z pierwszych stron gazet - aktorów, piosenkarzy czy sportowców. Cały dochód osiągnięty ze sprzedaży cegiełek oraz aukcji zostanie w całości przeznaczony na cele charytatywne.

Janik podczas otwarcia jeleniogórskiej galerii handlowej – Pasażu Grodzkiego zaprezentował puszki do, których jeleniogórzanie mogą wrzucać pieniądze. – Dostaliśmy zgodę Prezydenta Miasta na wprowadzenie specjalnych puszek na terenie Jeleniej Góry i dzięki temu mamy szansę zrobić coś bardzo pożytecznego – mówił Janik.

Puszek jest około 100 i będą zlokalizowane w najważniejszych punktach Jeleniej Góry. Finał tej imprezy odbędzie 10 grudnia w hali MOS-u przy ulicy Złotniczej. Gala sztuk walki będzie połączona z dwoma koncertami – rapera Fu oraz irlandzkiego zespołu VOIP. Spośród sześciu walk najlepiej zapowiada się walka Mariusz Cieślińskiego – mistrza świata w boksie tajskim. Walki przeplatane będą z występami artystycznymi będą min. występy cheerleaderek Turowa Zgorzelec, a także grupy tanecznej z Jeleniej Góry. Odbędzie się również licytacja przedmiotów gwiazd polskiego show biznesu.

Osobistości min. Tomasz Iwan, Daniel Olbrychski czy Michał Żebrowski będą pojawiać się na telebimie, w specjalnych na tą okazję nagraniach, gdzie będą zachęcać do licytacji i opowiadać o przedmiotach jakie przekazują na cele charytatywne. Na Złotniczej pojawi się min. Michał Piróg, który będzie pomagał Łukaszowi Janikowi w prowadzeniu tej gali. Sam Janik nie będzie brał udziału w żadnej walce. Cały dochód z tej imprezy zostanie przekazany na zakup pomp insulinowych dla dzieci chorych na cukrzycę.

Wstęp na imprezę gwarantuje zakup cegiełki o wartości nie niższej niż 25 zł. Goście, którzy wezmą udział w imprezie, będą mieli okazję nie tylko spędzić czas wśród sportowców najwyższej klasy, ale także wziąć udział w organizowanym koncercie oraz spotkać się z gwiazdami, które zdecydują się osobiście uczestniczyć w imprezie. Warto dodać, że puszki do których można wrzucać pieniądze pracowali uczniowie gimnazjum nr 1 pod okiem dyrektorki – Jolanty Piaseckiej.

 
Jeleniogórski bokser walczy charytatywnie
Jeleniogórski bokser walczy charytatywnie
Jeleniogórski bokser walczy charytatywnie

Komentarze (4)

No i to się chwali

nie napisali o której godzinie to sie zaczyna ? wiecie może??

Brawo! Takie pomysły trzeba tylko wspierać!!

baner z pełną informacją o imprezie Pawła Janika na stronie NSZZ Solidarność

www.soljg.eu