Po kwadransie gospodarze nieco oddali pole i Czerwona Woda też zaczęła zapuszczać się pod bramkę Iwin. W polu karnym rozgrywanie piłki znacznie lepiej udawało się jednak miejscowym, który raz za razem dochodzili do wybornych sytuacji strzeleckich. Byli jednak bardzo nieskuteczni. Pudłowali, a jeśli piłka po ich strzałach leciała w światło bramki, golkiper gości Gryziecki robił to, co do niego należy.
Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Czerwona Woda była słabsza, ale dzielnie walczyła o remis. Z jej graczy uszło nieco powietrze po utracie drugiego gola – w 67 min. Gryziecki nie miał szans po pięknym strzale z około 30 metrów Dawida Rogulskiego. W końcówce wynik poprawił jeszcze uderzeniem z bliska Grzegorz Hałuza.
Skąd taka słaba forma Iwin do tej pory wiosną? Prezes klubu Franciszek Heryć tłumaczył ją absencją z różnych powodów (kontuzje, wyjazdy zagraniczne) sześciu graczy. Trener Zbigniew Andrzejczuk jest jednak optymistą i zapowiada budowę mocniejszej drużyny na następny sezon. Optymizmu nie było w obozie Piasta, który czeka jeszcze walka o utrzymanie się w A klasie.
Ostatnio komentowane
allergy asthma relief asthma rates
stromectol for sale http...
allergies and kids options treatment center
albuterol inhaler without...
Może cymbale zaczniesz się czepiać tych na górze?Boisz się prymitywów z...
severe hair loss gi journal
ivermectin for humans http ivermectin...
journal of gastrointestinal endoscopy fish allergy symptoms
...