To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

„Hiszpańska Mucha”, czyli erotyczna komedia omyłek

„Hiszpańska Mucha”, czyli erotyczna komedia omyłek

Jazz, angielski humor, beret z Harods'a i kulisy rewiowego teatru. To wszystko w przezabawnej komedii omyłek „Hiszpańska Mucha”, którą obejrzeć będzie można w jeleniogórskim Teatrze im. Cypriana Kamila Norwida, w poniedziałek, 25 kwietnia, o godz. 17.30. W doborowej obsadzie: Anna Korcz, Piotr Szwedes, Sambor Czarnota, Martyna Kliszewska, Dorota Zięciowska.

Londyn, lata 30- te XX wieku, reżyser teatralny Arthur Spender przygotowuje oszałamiającą rewię, w której ma wystąpić Nora Wallins - gwiazda londyńskich teatrów muzycznych, prywatnie długoletnia partnerka reżysera. Brak funduszy skłania go do znajomości z tajemniczym przedsiębiorcą - Harrym Jo, który zgadza się na pomoc, jednak pod pewnymi warunkami. Powoduje to lawinę przezabawnych i zaskakujących zwrotów akcji, z Hiszpańską Muchą w tle.

Reżyserem spektaklu, i zarazem autorem sztuki jest Jakub Przebindowski znany z takich teatralnych komedii jak " SZ jak Szarik", "ANTOINE'" czy "LUNCH O PÓŁNOCY".
Gwarancją niezapomnianych wrażeń i doskonałej zabawy podczas spektaklu jest grono znanych i lubianych aktorów występujących na scenie, wyjątkowa scenografia przedstawienia utrzymana w stylu brytyjskiego Art Deco oraz wysmakowane kostiumy jednego z najlepszych polskich projektantów Tomasza Ossolińskiego i laureatki nagrody Projektant Roku, Doroty Goldpoint, która zaprojektowała kostiumy specjalnie dla Anny Korcz.

Bilety w kasie Teatru C.K. Norwida oraz na www.kupbilecik.pl.
 

hiszpanska-mucha19.jpg
hiszpanska-mucha3.jpg
hiszpanska-mucha5.jpg
hiszpanska-mucha6.jpg
hiszpanska-mucha7.jpg
hiszpanska-mucha9.jpg