To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Hey i Hurt na lotnisku - to już dzisiaj!

Hey i Hurt na lotnisku - to już dzisiaj!

Miasto Jelenia Góra i Jeleniogórskie Centrum Kultury zapraszają na piknikową inaugurację 53. Września Jeleniogórskiego. Już w najbliższą sobotę, 3 września, na lotnisku Aeroklubu Jeleniogorskiego odbywać się będzie wielki, plenerowy festyn pod hasłem FAYER&BAYER. Impreza przygotowana specjalnie na huczne otwarcie dorocznego święta miasta rozpocznie się w południe i potrwa do północy.

Od południa na piknikowiczów czekac będzie moc festynowych atrakcji dla dzieci z parkami zabaw i wesołym miasteczkiem. Na zainteresowanych czekać też będzie szereg atrakcji lotniczych oraz bogata oferta gastronomiczna pozwalajająca na uzupełnienie wrażeń odwpowiednią dawką kalorii.

Od 12.00 rusza też atrakcyjny blok wydarzeń estradowych, prowadzony przez znany, jeleniogórski Kabaret PAKA, który w trakcie imprezy zaprezentuje także swój najnowszy program. W zestawie koncertowych atrakcji występy młodych wykonawców z jeleniogorskiego MDK, estradowy show dla dzieci pt. "SMURFY", "CYGAŃSKIE WRIETE", czyli muzyczna biesiada w wędrownych klimatach cygańskiego folkloru oraz koncert HAKUNA MATATA – afrykańskie klimaty na koniec lata w wykonaniu egzotycznych gości. Na finał koncertowej części programu zaplanowano występy gwiazd polskiej sceny muzycznej. Najpierw zagra zespół HURT znana m.in. z takich przebojów, jak "Tak jak Bolek i Lolek", "Statek kosmiczna miołość", "Jesteś mały", czy "Lecę nad chmurami". Późnie przezd jeleniogórską publicznością zaprezentuje się grupa HEY z charyzmatyczną Kasia Nosowską śpiewającą największe przeboje znanej i lubianej formacji fuzycznej.

Na spektakularny finał wydarzenia zaplanowany jest wielki pokaz fajerwerków, jakiego w Jeleniej Górze jeszcze nie było. Nad głowami widów przez ponad 20 minut rozgrywać się bedą efektowne spektakle pirotechniczne przygotowane przez specjalistów z Polski i Czech. Ognisty finał inauguracji tegorocznego Września Jeleniogórskiego jest przymiarką do organizacji w przyszlym roku sierpniowego festiwalu pirotechnicznego, dla ktorego teren jeleniogórskiego lotniska wydaje się być idealną areną. Nocne pokazy pirotechniczne ubarwi muzyka DJ TEKU, który do północy prowadzić będzie party pod gwiazdami.

Uwaga! Wejście i wjazd na teren lotniska wyłącznie od strony ul. Wincentego Pola. Wstęp na impresę jest bezpłatny. Płatny jest jedynie parking dla samochodów (5 zł). Dla tych, którzy wolą korzystać z komunikacji publicznej jeleniogórskie MZK przygotowuje dodatkowe kursy autobusów na i z przystanków pezy ul. W. Pola – aż do godz. 24.00.

Wrześniowy FAYER&BAYER finansowany jest z budżetu Miasta Jelenia Góra. Sponsorem imprezy jest Firma Gaz-System – Sytsem który łączy.

Komentarze (6)

Troszkę błędów jest. Czym się różni impreza od ipresy? czy System od sytsemu:) Pozdrawiam

albo "znanej i lubianej formacji fuzycznej." czyżby jakaś fuzja muzyki z.. no właśnie, z czym?;) Tak czy owak uwielbiam HEY i zamierzam być na tej imprezie, bowiem najlepsze imprezy są właśnie na lotnisku:)

Hurt nie ma takiego przeboju jak "Tak jak Bolek i Lolek" tylko to jest "Załoga G".

fajnie by było jak by ktos napisal godziny danych koncertow wiem ze HEY gra o 20.00 a HURT?