To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Gwałt w Cieplicach. Sprawca zatrzymany

Gwałt w Cieplicach. Sprawca zatrzymany

Do brutalnego gwałtu doszło w środę w południe w okolicach cieplickich wałów. Tego samego dnia zatrzymano mężczyznę podejrzewanego o ten czyn.

Poszkodowana to młoda kobieta, która wybrała się na spacer wzdłuż wałów. Sprawca zaczaił się na nią i zgwałcił. – Tego samego dnia około godziny 17. został zatrzymany mężczyzna, wytypowany jako potencjalny sprawca – informuje prokurator Violetta Niziołek, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze. – Trwa postępowanie w tej sprawie. Zabezpieczono ślady biologiczne i od mężczyzny i od ofiary gwałtu.

Zatrzymany to 33-latek, mieszkaniec Jeleniej Góry. W przeszłości był już karany za przestępstwa seksualne. W 2004 roku został skazany za gwałt. W grudniu ubiegłego roku wyszedł z więzienia.
W piątek zostanie przesłuchany przez prokuratora prowadzącego postępowanie. Dopiero po tym zapadnie decyzja, czy będzie miał przedstawione zarzuty.

Komentarze (32)

Dzielna dziewczyna! Zgłosiła to, chociaż na pewno było to dla niej trudne.
Trzeba łapać i karać takich zboczeńców (póki prawo na to pozwala jeszcze...)

kastracja mechaniczna...

Po chińsku;;tasakiemkutasa.

Zbok.

A wystarczy powszechny dostęp do broni ...

Powszechny dostęp do broni? Czyli dla takich zboków też? No, to wtedy by się działo...

Powszechny na zasadzie zakupu w biedronce Nie, natomiast REGLAMENTACJA na ZDROWOROZSĄDKOWYCH warunkach TAK:
DOSTĘP do broni palnej dla osób ZDROWYCH PSYCHICZNIE i NIEKARANYCH.

htttp://trybun.org.pl

A wystarczy powszechny dostęp do broni ...

Sterroryzowałby więcej kobiet grożąc bronią... Powszechny dostęp do broni ma dwie strony medalu.

Szkoda, że mnie akurat nie było w tym czasie w okolicy. Dziś ten typ jeździłby na wózku, a panią może by się udało uratować przed traumą.

Ale niestety Ty miałbyś proces w sądzie, bo w tym kraju takich właśnie ludzi się broni.

Dzielna kobieta! Dziekuje ze Pani to zglosila i byc moze uratowala inne z nas!

współczucie, ale wyrazy podziękowania za odwagę co może uratowało kolejne kobiety

Nosz kur...a. Już na spacer nie można wyjść w biały dzień, po parku.
W niedzielę pod wałami, 300 metrów od placu zabaw grupka ''lokalsów'' piła wódę, darła japę, przeklinając i strasząc okolicznych spacerowiczów. Jeden bezceremonialnie się na naszych oczach odlał. Do drzewa, przy którym stali przywiązane były dwa psy. Pewnie udawali, że wyszli na spacer....To było naprawdę okropne. Powiadomiona straż miejska się nie pojawiła.Panowie do roboty!
A teraz gwałt. Tyle lat tam mieszkam...ręce opadają.

Tak potwierdzam.Wcześniej siedzieli tam albo Rosjanie albo Ukraińcy .5-ciu ich było jakoś tak po rosyjsku rozmawiali

Tacy zwyrodnialcy też powinni podlegać karze śmierci - czy drogie Panie się z tym zgadzają? Bo jak widać 11 lat za kratami nic nie pomogło temu gnojowi...
Przywrócić KARĘ ŚMIERCI!

A na Zabobrzu pod Biedronką ? Lumpy wiecznie siedzą i zaczepiają ludzi. Policja podjeżdża, spisuje - odjeżdża, oni wracają. Zaczepiają ludzi. Najlepsze jest to, że chyba w zemście, jeden z nich, ten o kulach, który siedzi kolo bankomatu, jak się ściemnia chodzi sikać w kosze zakupowe. Osobiście widziałam, nie było wtedy w pobliżu ochrony, żeby zwrócić uwagę.

Obciąć ku....sa

Wydaje mi się że ten zbuk to wróbel pałętał się po cieplicach po wyjściu naćpany wieczorami grzebał w śmietnikach. Teraz posiedzi sobie kablówka śniadanko obiadzik kolacja siłownia. Za naszą kasę za parę lat wyjdzie znów ruchnie sobie i na nowo historia. Obcinać torby tym zbukom tylko takie wyjście!

Powiadasz wróbel śmieć? Ta kanalia?

Tak myślę że to on widziałem go codziennie a wczoraj ani dziś nie dostrzegłem tego brudasa.

Gdyby udało je sie przetrącić łeb gwałcicielowi to pewnie odpowiadał by za uszkodzenie ciała. Takie mamy sądy - niezawisłe, przed nikim nie odpowiedzialne.

Jak już, to "zgwałcenie a nie "gwałt"

Oby tylko nie był nosicielem HIV.(Takich śmieciów należałoby topić w kiblu!)

Ciąć fiuta i na harem. A później, po latach cwelowania do gazu.

Na małej poczcie codziennie popołudniu po 14 przesiaduje koleś który patrząc się na małe dzieci oraz dziewczyny wali konia

Jezu i to jak patrzyłam na zdjęcie to wały na przeciwko mojego domu . Aż strach już nigdy tam m pojde .

Dziewczyno wali sie w torbe i to porzadnie

Najpierw walnij się w głowe myślisz że to takie proste zaj*** kryminaliście w Torbe dla kobiety ? Kara Śmierci dla Zwierząt !!

Najpierw walnij się w głowe myślisz że to takie proste zaj*** kryminaliście w Torbe dla kobiety ? Kara Śmierci dla Zwierząt !!

O którego wróbla chodzi?

wy jesteście ładnie pomisiu*eni. jeżeli mówimy o tym samym wróblu to on jest po 40stce, a w artykule jest mowa o 33-latku. banda misiu*onych imbecyli, którzy są mocni tylko przez kabel, żeby komuś doj***. jakbyście mieli to powiedzieć w twarz, to nawet byście nie byli w stanie powietrza złapać + nogi z waty. frajerzy misiu*eni