To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Groźny wypadek, jedna osoba w szpitalu

Groźny wypadek, jedna osoba w szpitalu

Wczoraj na drodze wojewódzkiej z Lwówka Śląskiego do Bolesławca doszło do groźnego wypadku. Jedna osoba została przewieziona do szpitala. Kierujący samochodem marki Golf, mieszkaniec Wrocławia, uderzył z dużą prędkością w prawidłowo jadący samochód.

Do wypadku doszło w miejscowości Suszki około godziny 16. Mieszkaniec Wrocławia, który chciał wyprzedzić na trudnym odcinku drogi prawidłowo jadący samochód, zderzył się czołowo z samochodem marki Ford. Jechali nim mieszkańcy gminy Lwówek Śląski. Jedna z poszkodowanych osób została odwieziona do szpitala z obrażeniami kręgosłupa.

Na miejscu wypadku przez dwie godziny obowiązywał ruch wahadłowy. Poszkodowani w wypadku chcieli dokonać samosądu na sprawcy wypadku. Nie udało się im wyciągnąć go z samochodu ponieważ drzwi były zakleszczone. Sprawcę wypadku uwolnili strażacy, którzy musieli rozcinać samochód specjalistycznym sprzętem.

 

Groźny wypadek, jedna osoba w szpitalu
Groźny wypadek, jedna osoba w szpitalu
Groźny wypadek, jedna osoba w szpitalu
Groźny wypadek, jedna osoba w szpitalu

Komentarze (6)

Dlaczego to znow ..golf 3 ?????

Masakra idiotów na drogach nie brakuje. Mamusia i tatuś kupią samochód a dzieciaczki gaz do dechy i ile fabryka dała. Karać mandatami z najwyższej półki !

Duże moce w autach mało ROZUMU.

Duże moce+całkowity brak rozumy+głupota+idiotyzm+samochód=śmierć

a po co mandaty najwyższe automatycznie zakaz kierowania wszelkimi do konca życia niech to dadzą przestroga bedzie a nie mandat dadzą tysiaka 7 pkt karnych i cymbał dalej bedzie zasówał a jak by stracił całkowicie prawko to by się nauczył

cwaniaczki z Wrocławia mają nas za buraków i za nic mają jakiekolwiek przepisy drogowe i to się właśnie zemściło.Nie piszcie że tu jakaś duża moc auta była bo to stary golf III więc szału nie ma.