To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Grajek z Pławnej wart 11 tys. zł!

Grajek z Pławnej wart 11 tys. zł!

To była fantastyczna aukcja o zaskakującym, niesamowitym wręcz przebiegu. "Wzruszająco fałszujący grajek" Dariusza Milińskiego ostatecznie wylicytowany został za 11 tys. zł! Pieniądze uzyskane ze sprzedaży obrazu przeznaczone zostaną na prezenty dla dzieci z Pławnej. 

Mikołajkową aukcję obrazu Dariusza Milińskiego prowadziliśmy telefonicznie w redakcji Nowin Jeleniogórskich dziś, przez sześć godzin, od 10.00 do 16.00. Włączyć się do niej można było do ostatniej chwili. Nasi Czytelnicy nie zawiedli. Zainteresowanie aukcją było spore. Temperatura licytacji wzrosła błyskawicznie, jak nigdy dotąd. Cenna wywoławcza wynosiła 500 zł, a już w ciągu kwadransa obraz osiągnął cenę kilku tysięcy złotych! Po południu temperatura licytacji poszybowała bardzo wysoko, gdy Grajek z Pławnej wart był już 10 tys. zł. I ponad 10 tys. zapłacić gotowe były za niego trzy osoby. Do ostatecznej potyczki licytujących doszło tuż przed 16.
Grajek zagrał wspaniale. Wynik licytacji jest fantastyczny. Dzięki hojności jej uczestnikom prezenty, jakie trafią do dzieciaków z Pławnej, będą bogate. Wszystkim uczestnikom naszej szlachetnej zabawy raz jeszcze gorąco dziękujemy za włączenie się do wspaniałej akcji Dariusza Milińskiego. Impreza mikołajkowa w Grodzie Rycerskim przy Zamku Śląskich Legend odbędą się tradycyjnie 6 grudnia.
Więcej o dorocznej, mikołajkowej akcji dobroczynnej Dariusza Milińskiego w publikacji, do której odnośnik znajduje się poniżej.