To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Grafficiarze pomalują tunel

Grafficiarze pomalują tunel

Na ponad 70-ciu metrach muru tunelu, znajdującego się na terenie kampusu uczelni, zostanie wykonane wyjątkowe graffiti – zapowiadają organizatorzy, czyli Karkonoska Państwowa Szkołą Wyższa w Jeleniej Górze.

Malowaniem zajmie się jeleniogórska grupa grafficiarzy, działająca pod nazwą “Paint4Chill”. Artyści wykonali już wiele tego typu grafik, które można podziwiać także na terenie Jeleniej Góry. Impreza odbywa się na terenie akademickim, dlatego też motywem przewodnim „Graffiti Jam KPSW” jest edukacja. Wymalowany zostanie tunel łączący uczelnię i akademik.
Pomalowanie tak dużej powierzchni wymaga dużej pracy i przede wszystkim czasu, dlatego impreza będzie trwała aż trzy dni. Rozpoczyna się w najbliższą sobotę (15 listopada) o godzinie 12.00, a finał został zaplanowany na poniedziałek na godzinę 13.00.

 

Komentarze (1)

O rany, nawet tunelu nie zostawią w spokoju i zasmarują tymi bazgrołami. A wszystko to pod patronatem KPSW. Jak widać, nawet tytuł doktora nie sprawia w Polsce, że ktoś ma gust na poziomie. Większość i tak zdobyła te doktoraty dzięki układom, tatusiom na uczelni czy w różny inny pokątny sposób. Słoma wychodzi z butów tym "elytom" przy każdej okazji.