To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Głosowanie dobiega końca. Jelenia Góra daleko

Głosowanie dobiega końca. Jelenia Góra daleko

Dopiero 46. miejsce zajmuje nasze miasto w głosowaniu internautów na 22. miejscowości, które obecne będą na planszy popularnej gry Monopoly.

ZOBACZ TAKŻE - Jelenia Góra i Wałbrzych walczą w grze planszowej

Do końca głosowania pozostały dwa dni (koniec – 20 marca). Jak na razie tylko jedno miasto z Dolnego Śląska jest w gronie nominowanych. Chodzi o Wrocław, który zajmuje 6 miejsce. Wałbrzych i Jelenia Góra daleko. Odpowiednio 42. i 46. Miejsca nie napawają optymizmem, ponieważ przepustek dla miast głównych jest tylko 20. Prowadzi Białystok, przed Gorzowem Wlkp. i Poznaniem. Spośród mniejszych miast z tzw. dzikimi kartami, gdzie również są miasta z naszego województwa prowadzi Bełchatów i Świętochłowice. To właśnie te dwa miasta mają największe szansę na przedostanie się do finałowej 22. i pokazania się na planszy prestiżowej gry planszowej.

Pomóż Jeleniej Górze.
Jak głosować? Wystarczy wejść na stronę www.monopoly.pl, zarejestrować się i kliknąć na Jelenią Górę, znajdującą się na liście głównej. Osoby posiadające swój profil na portalu społecznościowym Facebook mogą głosować wykorzystując swoje konto:
zobacz Jelenią Górę na Facebook i głosuj

Komentarze (7)

tylko trochę późno z tą inf.

O głosowaniu informowaliśmy 21 lutego ( Jelenia Góra i Wałbrzych walczą w grze planszowej)

:evil:

"Jak głosować? Wystarczy wejść na stronę www.monopoly.pl, zarejestrować się i kliknąć na Jelenią Górę"

Pomóż Uzdrowisku Cieplice. Czeka na promocj€, to Twoj obowiazek.

co za p***y dzien przed koncem informuja o glosowaniu!!! informacje o glosowaniu powiny byc pokazywane co dziennie w gazetach i na portalach jeleniogorskich, a tu co? LIPA! dzieki naszym wladza za promocje naszego miasta, wezcie sie za robote nygusy

uciekla nam darmowa reklama naszego miasta w grze w ktora naprawde gra duzo ludzi i duzo ja zna! ale cotam BRAWA dla wladz m.Jeleniej Gory

.......... i koniec i dobrze gdzie taki Wałbrzych i Jelenia Gora , zapyziałe miesciny