To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Finisz głosowania na Miss Publiczności

Finisz głosowania na Miss Publiczności

Już w najbliższą sobotę, 11 bm. dowiemy się, która z siedemnastu pięknych dziewcząt dostanie koronę i tytuł Miss Polonia Ziemi Jeleniogórskiej 2011 oraz nagrodę w kwocie 5 tysięcy złotych. Dwie wicemiss otrzymają po trzy i dwa tysiące złotych.

Już w najbliższą sobotę, 11 bm. dowiemy się, która z siedemnastu pięknych dziewcząt dostanie koronę i tytuł Miss Polonia Ziemi Jeleniogórskiej 2011 oraz nagrodę w kwocie 5 tysięcy złotych. Dwie wicemiss otrzymają po trzy i dwa tysiące złotych.

Po raz pierwszy miejscem gali finałowej wybrano Filharmonię Dolnośląską. Wszystkie pretendentki zaprezentują się jury trzykrotnie, w strojach wieczorowych, z logo Tauron Ekoenergia i w strojach kąpielowych ogólnopolskiej firmy Mewa Styl. Czwarte będzie wyjście do koronacji. Podczas uroczystej gali zaplanowano Koncert Tenorów. Po raz drugi Łukasz Gaj, Tomasz Kuk, Adam Sobierajski i Witold Wrona wraz z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Dolnośląskiej (dyrygent Sławomir Chrzanowski), wystąpią na placu Ratuszowym (początek o godzinie 20). Jeleniogórzanie zobaczą tam na scenie ”swoje” nowo wybrane wcześniej Miss. Galę i koncert w Rynku (wstęp wolny), poprowadzi Dariusz Maląg.

Trójka laureatek regionalnych wyborów Miss wraz z pannami, które od jurorów dostaną tzw. dzikie karty, dwa tygodnie później, 25 bm. w Świebodzicach weźmie udział w konkursie o koronę Miss Polonia Dolnego Śląska.

Po ośmiu castingach spośród 35 kandydatek do finałowej gali Miss Polonia Ziemi Jeleniogórskiej 2011 wybrano siedemnaście dziewcząt
w wieku 18-23 lat. Każda z nich ma szansę na tytuł Miss Publiczności i dodatkową nagrodę. Zostanie ona wyłoniona po konkursie gazetowym i sms-owym. Wybory potrwają do północy dziesiątego czerwca br. Wycięte z „Nowin” oryginalne kupony należy nadsyłać na adres „NJ”, ul. M. Skłodowskiej – Curie 13, 58-500 Jelenia Góra. Internautów zachęcamy do głosowania na Miss Publiczności za pomocą sms-ów na numer 7136. Koszt jednego sms-a to tylko jeden złoty plus VAT. Należy wpisać MISS i numer swojej faworytki. Nagroda dla Miss Publiczności to kilkudniowy pobyt (dla dwóch osób) w hotelu SPA Trofana w Międzyzdrojach, w bezpośrednim sąsiedztwie promenady nadmorskiej i molo. Atrakcyjną nagrodę rozlosujemy wśród osób głosujących za pomocą kuponów z gazety i sms-ów.

Oto nazwiska kandydatek w kolejności alfabetycznej wraz z ich krótką mini prezentacją.
AMANDA AL MADANI z Jeleniej Góry – sms na nr 7136 o treści Miss1
Amanda ma 19 lat, jest tegoroczną absolwentką LO II, będzie w Warszawie studiować geodezję. Lubi dalekie podróże, zwiedziła kraje orientalne. Potrafi znakomicie wykonać taniec brzucha. Grała w piłkę ręczną.
ANNA BARAN z Jeleniej Góry – sms o treści Miss2
Ukończyła 19 lat, uczyła się w Zespole Szkół Licealnych i Usługowych. Wygrała konkurs na najlepszego ucznia w zawodzie sprzedawca. Pasjonuje ją medycyna niekonwencjonalna. Przez 12 lat aktorka amatorskiego teatru, ostatnie dwa lata w Teatrze Odnalezionym Łukasza Dudy.
MARTA BEDNARSKA z Lwówka Śl. - sms o treści Miss3
Ma 22 lata, jest studentką II roku wydziału inżynierii środowiska Politechniki Wrocławskiej. Przez 5 lat trenowała taniec towarzyski i nowoczesny. Najbardziej dumna jest z zorganizowania we Wleniu w 2009 roku koncertu charytatywnego ze zbiórką pieniędzy na leczenie dwójki chorych dzieci. Są już zdrowe.
JOANNA DUB ze Studnisk Dolnych – sms o treści Miss4
Ma 20 lat. Absolwentka LO (klasa językowa) w Zespole Szkół Zawodowych i Licealnych w Zgorzelcu. Odnosiła szkolne sukcesy w biegach na różnych dystansach i przez płotki oraz w przełajach. Hobby Joasi to muzyka i taniec.
EWELINA KUDYBA z Czerwonej Wody - sms o treści Miss5
Dziewiętnastoletnia uczennica technikum fryzjerskiego w Zgorzelcu. Interesuje ją modeling i lekka atletyka.
PAULINA KURPIEL z Jeleniej Góry – sms o treści Miss6
Ukończyła 19 lat. Wzorowa, ze średnią 5,28, absolwentka technikum hotelarskiego w ZSE-T. Laureatka konkursu „Dolnośląskie potyczki hotelarskie”, finalistka Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej. Będzie studentką Uniwersytetu Ekonomicznego.
MONIKA ŁOZICKA ze Zgorzelca – sms o treści Miss7
Ma 18 lat, uczennica drugiej klasy technikum hotelarskiego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych. Wolny czas najchętniej spędza z przyjaciółmi. Lubi sport i muzykę.
SANDRA MIKLASZEWSKA ze Ściegien – sms o treści Miss8
Ma 23 lata, ukończyła liceum ekonomiczne w Jeleniej Górze. Jest recepcjonistką w karpackim hotelu. Miłośniczka fitnessu i zdrowego trybu życia.
JOANNA OLESZEK z Jeleniej Góry – sms o treści Miss9
Dwudziestoletnia studentka wydziału elektroniki i telekomunikacji Politechniki Wrocławskiej. Fotografuje od trzech lat. Laureatka głównej nagrody w studenckim konkursie uczelni z Dolnego Śląska i z lubuskiego. Pierwszą indywidualną foto wystawę Joasi w holu PW obejrzały setki osób.
JULITA PAL z Trójcy – sms o treści Miss10
Ma 19 lat, absolwentka zgorzeleckiego LO. Od nowego roku akademickiego studentka germanistyki w biznesie w Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu. Od najmłodszych lat jeździ konno i na nartach zjazdowych, gra w tenisa ziemnego.
ALEKSANDRA PIEKARSKA z Pieńska – sms o treści Miss11
Ukończyła 20 lat, specjalistka od finansów i rachunkowości po technikum ekonomicznym w Zgorzelcu. Planuje studia na uczelni wojskowej. Ma w życiorysie pięć lat tańca towarzyskiego i nowoczesnego. Ola fotografuje i maluje (szkice ołówkiem).
MARTA SZWEC z Jeleniej Góry – sms o treści Miss12
Osiemnastoletnia uczennica cieplickiego LO II. Lubi słuchać muzyki poważnej i rozrywkowej. Gra w siatkówkę. Interesuje ją prawo karne i cywilne.
MARTYNA TOMCZYK z Bogatyni – sms o treści Miss13
Ma 19 lat, ukończyła LO w Bogatyni, rozpocznie studia na kosmetologii w Karkonoskiej Państwowej Szkole Wyższej. Tancerka od dziecka i wokalistka w szkolnych zespołach artystycznych.

KATARZYNA WIERZBOWIECKA z Leśnej – sms o treści Miss14
Ma 19 lat. Absolwentka technikum ekonomicznego w Lubaniu. Będzie studiować w Gdańsku bankowość i innowacje finansowe. Uprawia narciarstwo biegowe. Jako barmanka potrafi przyrządzić super drinki.
JAGODA WŁODARCZYK z Jeleniej Góry – sms o treści Miss 15
Osiemnastoletnia uczennica klasy o profilu społeczno – prawnym w cieplickim „Norwidzie”. Fanka literatury sci-fi i podróży zagranicznych.
PAULINA ZIELIŃSKA z Jeżowa Sudeckiego – sms o treści Miss 16
Ma 19 lat, absolwentka klasy humanistycznej w jeleniogórskim LO III, będzie studiować pedagogikę. Interesuje się teatrem, bierze udział w zajęciach na scenie. Od 13 lat ćwiczy taniec towarzyski.
DOROTA ŻUCHAJ z Jeleniej Góry – sms o treści Miss17
Tegoroczna. 19-letnia maturzystka z I LO („Żerom”) z klasy humanistycznej z elementami prawa. Lubi muzykę i literaturę piękną. Pisze wiersze i utwory prozą.
   
   
 

Wybory Miss Polonia Ziemi Jeleniogórskiej 2011 organizuje Telewizja DAMI. Partnerem głównym wyborów jest Tauron Ekoenergia.

Patronat medialny: „Nowiny Jeleniogórskie”, portale www.nj24.pl i regional.pl oraz Muzyczne Radio.
Finisz głosowania na Miss Publiczności
Finisz głosowania na Miss Publiczności
Finisz głosowania na Miss Publiczności
Finisz głosowania na Miss Publiczności
Finisz głosowania na Miss Publiczności
Finisz głosowania na Miss Publiczności
Finisz głosowania na Miss Publiczności
Finisz głosowania na Miss Publiczności
Finisz głosowania na Miss Publiczności
Finisz głosowania na Miss Publiczności
Finisz głosowania na Miss Publiczności

Komentarze (11)

a ta sandra to nie powinna byc Miklaszewska ?:)

Ania ma dłuższe nogi jak tułów a to jest sexowne :D Nie każda kobieta może poszczycić się takimi nogami :)

zdecydowanie najladniejsze

znowu te g****e sms-y tak naprawdę wygrywa dziewczyna która ma największą rodzinę i najwięcej znajomych

Julita była na castingu na Miss Polonia Wrocławia 2011 i jak widać nie dostała się tam bo był tam za wysoki poziom jak na nią, a tu...

17 prowadzi !! :D

Spójrz chociaż na Anję Rubik i zobacz jaką karierę zrobiła taką figurą , Kate Moss też więć jesteś Pan niedoinformowany a nie znawca.

No i w sobotę się okaże, która Pani najbardziej przypadła do gustu Jury a która internautom wysyłającym smsy!!!
Ja stawiam po raz kolejny na 14, 16, 17, w tejże kolejności:)

13 i 4 :)!!!!!!super