To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Dźwięki z przyszłości

Dźwięki z przyszłości

Na ostatni w tym sezonie artystycznym Niedzielny Poranek Muzyczny dla najmłodszych meleomanów zaprasza jeleniogórska filharmonia. 17 czerwca o godz. 10.30 i 12.30 w sali koncertowej i. S.Strahla FD zabrzmi program zatytułowany "Dźwięki z przyszłości". Grać bedzie "Zespół do zadań specjalnych".  Spotkanie z muzyką poprowadzą Agnieszka Gierus i Dominika Łukasiewicz. Ceny biletów: 12 zł – dziecko, 15 zł – osoba dorosła.

Przez cały rok, muzyczny teleporter zabierał nas w różne miejsca sprzed lat. Nadszedł czas, abyśmy wybrali się do przyszłości. Jakie dźwięki czekają nas za 100 albo 200 lat, jaka muzyka wtedy powstanie? Czy jesteście gotowi poznać tę tajemnicę? Czekamy na Was w wielkim finale!- zapraszają organizatorzy wydarzenia.

Uwaga! Dla naszych Czytelników mamy trzy dwuosobowe zaproszenia na ten właśnie Niedzielny Poranek Muzyczny w Filharmonii Dolnośląskiej. Rozdamy je osobom, które najszybciej zatelefonują na redakcyjny numer 757524782 w środę, 13 czerwca, po godz. 14.00. Warunkiem odbioru zaproszenia jest posiadanie aktualnego wydania "Nowin Jeleniogórskich". Zapraszamy!