To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Dzisiaj kolejny protest w Jeleniej Górze

Dzisiaj kolejny protest w Jeleniej Górze

Nie ustają protesty po orzeczeniu TK Julii Przyłębskiej w sprawie zaostrzenia prawa aborcyjnego. Teraz, poza tym argumentem, ludzi do wyjścia na ulice motywuje postępowanie służb bezpieczeństwa, także tych nieumundurowanych, które w Warszawie przyjęły konfrontacyjny sposób traktowania protestujących, podjęły środki widziane jedynie w krajach, gdzie panują autorytarne reżimy. Dzisiaj w Jeleniej Górze ruszy kolejna demonstracja. Ma ona także praktyczny wymiar dla mieszkańców – będą utrudnienia w ruchu.

Protest rozpocznie się o godz. 17.00 przy Galerii Sudeckiej. Stąd manifestujący ruszą al. Jana Pawła II w stronę Castoramy. Przy największym jeleniogórskim skrzyżowaniu protest zmieni charakter na samochodowy. Sznur aut ruszy w kierunku Cieplic, a cała demonstracja zakończy się przy Termach Cieplickich.    

Komentarze (40)

"Ma ona także praktyczny wymiar dla mieszkańców – będą utrudnienia w ruchu"

To jest JEDYNY wymiar tej żenady i jedyny efekt jaki kiedykolwiek spowoduje. Tu żaden trybunał nie urzęduje, wódz wioski nie jest z PiSu i nawet lokalni aborygeni na PiS nie głosują. Ergo: W*********ć do Warszawy z tym cyrkiem.

Spiszemy wszystkich po nr rej.aut.Pieknie świeże rysy w kształcie pioruna będą się prezentować na autach.Wulkanizacja też zarobi.Jak nie to wypiera...ć z hukiem POciotki

Poza tym partia powinna sprowadzić swoje siły ZOMON i rozprawić się tą prowokacją. Szczególnie dlatego, że ma już doświadczenie
w biciu i prześladowaniu kobiet, dzieci i młodzieży, a przecież takich protestujących nic dobrego dla partii PIS nie wyrośnie. Poza tym nic nie wiadomo, że mają pojawić się kibole, więc nasze partyjne oddziały ZOMONu nie będą zagrożone.

Przede wszystkim należy zaprosić mnie w celu przebadania ciebie...

Chciałbym zauważyć, że wysokie standardy panujące w najznamienitszej partii PIS nie zezwalają na kontakty z osobnikami używającymi w stosunku do nich formy na ty.

Oooooooo, przepraszam. Moje grzecznosciowe uchybienie. Podtrzymuję jednak zaproszenie....

Poza tym partia powinna sprowadzić swoje siły ZOMON i rozprawić się tą prowokacją. Szczególnie dlatego, że ma już doświadczenie
w biciu i prześladowaniu kobiet, dzieci i młodzieży, a przecież takich protestujących nic dobrego dla partii PIS nie wyrośnie. Poza tym nic nie wiadomo, że mają pojawić się kibole, więc nasze partyjne oddziały ZOMONu nie będą zagrożone.

Tak racja. Mogą być utrudnienia w ruchu, bo tak reagują wnerwione baby, czego efektem będzie jeszcze większy spadek dzietności, a w tym celu ruch jest jak najbardziej wskazany. Dlatego baby mają siedzieć w domu, jak naucza minister Czarnek i spełniać swą rozrodczą powinność, zamiast włóczyć się po marszach i protestować.

Idiotki jedna z drugą - Jedźcie protestować pod sejm, dom kaczynskiego itd, a nie przeszkadzacie żyć ludziom na prowincji. Pozdrawiam was hasłem waszej szefowej z sk: wypi@rdalać!

nawzajem

Ja za tymi paniami protestującymi nie przepadam i denerwują mnie te hałasy i krzyki ale chyba zasługują na jakikolwiek szacunek chociażby z tego względu ,że są ludźmi.

Powiedz to pani Lempartowej gdy tak się wyraża

...to nie ludzie to wilki. To mówiłem ja Jarząbek.

Idiotki
to masz u siebie w domu.

Protesty protestami, ale Lempart coraz większa. A jak to jest Godzilla? A tak ogólnie patrząc na Lempart to jestem skłonny przychylić się do tego, że Reptilianie OPanowali Ziemię. :)

Kilka słów dla uczestników i organizatorów: idźcie się je...ać i wyp....dalać. Będziecie skuteczniejsi jak
obalicie sobie flaszkę. Pozdrawiam serdecznie środkowym palcem.

Idźcie protestować przeciwko konstytucji Saszy Kwaśniewskiego, to a propos TK Julii Przyłębskiej w nagłówku notatki prasowej.

Unia Europejska JEST wspólnotą wartością. Pieniądze to dodatek.

Nie podzielasz tych wartości?

To wy****alaj.

Nie chcesz, żeby to się stało?

To wy****dol nazistow narodowych socjalistów PiSlamistów.

Nie wy****lisz ich?

To oczekuj przyjaźni z Władymirem Władymirowiczem Putinem.

Policjo.! Czas użyć gazu i gumowych pocisków! Żeby reżimowi zadość uczynić! Do dzieła!

w reżimie tacy jak ty znajdowani byliby w rowie z zadzierzgniętym gardłem a ciebie można co najwyżej skierować do psychiatry...

Policja w takim przypadku będzie posiłkować się policjantami z ościennych powiatów, a to w trosce o morale i ewentualne wyrzuty sumienia funkcjonariuszy, kiedy dostaną rozkaz pałowania spokojnie demonstrującej młodzieży! Ale jest nadzieja, że w tak odległej Jeleniej Górze od Stolicy, "macki" premiera i ministra (chorego z nienawiści)od Pałowania Młodych Kobiet, będą sięgać sporadycznie i mniej szkodliwie. Apel do miejscowej Policji: Wy tu pozostaniecie, a ta władza miłująca władzę, wkrótce przeminie...

"manifestujący ruszą al. Jana Pawła II w stronę Castoramy"- jak moga ci wszyscy niewierzacy, zabojcy nienarodzonych dla ktorych sama nazwa "al. Jana Pawla II" powinna dzialac jak woda swiecona na diably, jednak jada ta aleja? Wstyd i hanba!!!

a ja ciekawy jestem w co sie ubierze dzisiaj przewodniczaca protestow, czerwona mini ? ... uhm palce lizac :)

nie potszywaj się, bo i tak się wyda!

musi to być coś bardziej wyzywającego ,jakiś lateks ,rajstopy bez krocza? W szafie u mamy coś znajdzie a akcesoriów S/M

Ukrainki w drexie są ładniejsze. Ponadto tyłek to nie wszystko, trzeba mieć coś w głowie, a nie być jak pusta cysterna.

[quote=katolik_2]a ja ciekawy jestem w co sie ubierze dzisiaj przewodniczaca protestow, czerwona mini ? ... uhm palce lizac :)[/quote]

PROSTA TUTKA?

Może chociaż podciągnie sobie zwisające cy cki i zamaskuje fałdy z brzucha nad stringami. Do skrobania....

Mało jeszcze jest zakażeń i śmierci covidowych w Jeleniej? Gonić młodociane towarzystwo żądne rozrywki. Niech narazi się za nich Zofia Czernow, która pilnym okiem, z boczku ogląda naiwniaków, nabijających jej punkty do przyszłych wyborów i kasy.

Prowadząca będzie na platfomie dobrze odizolowana od tłumu oszołomów walczących z demokratycznie wybranym rządem.Natomiast ten tłum to puszka pandory.Wspomniana Czernow też unika kontaktu z tłumem, sprytnie trzymając dystans i zasłaniając otwóry gardłowy i nosowy piorunującą maską.Tak na marginesie wie ktoś czy to prawda że organiztorka marszu dostaje ok.8000 na jego organizację?

Prowadząca będzie na platfomie dobrze odizolowana od tłumu oszołomów walczących z demokratycznie wybranym rządem.Natomiast ten tłum to puszka pandory.Wspomniana Czernow też unika kontaktu z tłumem, sprytnie trzymając dystans i zasłaniając otwóry gardłowy i nosowy piorunującą maską.Tak na marginesie wie ktoś czy to prawda że organiztorka marszu dostaje ok.8000 na jego organizację?

super

Ludzie !!! Dzisiaj zmarł Bogdan Nauka :( Czy Wy potrzebujecie kolejnych śmierci . Panienko w czerwonej sukience ...zostań w domu i weź się za zrobienie kolacji dla męża , a nie promuj się w taki sposób . Zachowajmy umiar i powiedzmy stop wirusowi i kolejnym , nikomu niepotrzebnych śmierciom :(

Wziela kasę za zlecenie?Wzięła, wiec musi się wywiązać. Tylko premi nie będzie bo baranow coraz mniej a i policja moze juz pałąk czy gazem potraktować. Z calym szacunkiem Czernow to nie Czazasty bo lokalnego buca z SLD nikt nie bierze na powaznie

No i jeszcze doopę se odmrozi

Proszę won z moich Cieplic. Nikt nie zapraszał tutaj mącicieli i patologii. Nie tutaj miejsca dla osobników chcących zniszczyć kraj.

Szef pałkarzy z BOA-OMON-milicja Zięba tłumaczy się że wykorzystano go.
...się, Zięba. Wysłałeś na ulice bandę sku...synów, by się mogli wyżyć, katując kobiety. Zdajesz sobie chyba sprawę, że relacje pomiędzy tymi twoimi bandytami, a demonstrantami były dokładnie takie, jak w Auschwitz pomiędzy SS-manami i więźniami. Sparowanie ciosu stalowym prętem w głowę jest traktowane jako atak na policjanta. Za to jest ciężkie pobicie z zamiarem ewentualnym zabójstwa. Twoi bandyci mają wsparcie umundurowanych pałkarzy (to się nazywało w Aschwitz Postenkette), a wszyscy razem wsparcie prokuratury i sądów. Sprowadziliście nas do poziomu KZ-Häftlingów we własnym kraju.

Znane jest imię i nazwisko pałkarza z BOA-OMON-milicja w szrym płaszczyk. To ćpun. Ma profil na Facebooku. Jest podkomisarzem. JEDNO JEST PEWNE. Podkomisarz Piotr xxxx będzie siedział. Nikt mu nie daruje tej zbrodni. Czas nazioli z pisbolszewi skończy się. Wtedy pójdzie siedzieć.

Posłańcy śmierci! Nie ważne, że w słusznej sprawie to jednak zbrodnia obciążająca wasze sumienia, może kiedyś to rozumiecie, bo dzisiaj to tylko jesteście wqurwiającymi babami :(

Jak widać na przykładzie tego artykułu mamy tu doskonały przykład organizatorskiej funkcji prasy zgodnie z nakazami lenina.
W zasadzie to kontynuacja, bo nowiny były organem organem KW PZPR.
Ile musiało się zmienić, żeby nic się nie zmieniło.
WSTYDŹCIE SIĘ DZIENNIKARZE Z NOWIN.

Golić na łyso toto.