To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Dziedzic bezprawnie odwołany

Dziedzic bezprawnie odwołany

Szklarska Poręba wygrała w sądzie pierwszej instancji sprawę, w której domagała się uznania za bezprawne odwołanie Stanisława Dziedzica ze stanowiska prezesa Karkonoskiego Systemu Wodociągów i Kanalizacji.

Decyzję tę podjęła Rada Nadzorcza KSWiK. Werdykt sądu nie jest prawomocny. Spółka ma prawo się od niej odwołać do sądu drugiej instancji.

Przypomnijmy, że w miejsce S. Dziedzica na fotel prezesa powołany został Jerzy Grygorcewicz.
 

Komentarze (18)

A był jakiś konkurs na stołek tego prezesa, czy nowy Pan Prezes został powołany po uważaniu?. Chętnie bym wystartował :)

Prawda jest taka, że chcą wcisnąć Arkadiusza Wichniaka na stanowisko prezesa Karkonoskiego Systemu Wodociągów i Kanalizacji. Wichniak jest zagniewany na Sokoła, że po wyborach nie dostał eksponowanego i bardzo dobrze płatnego stanowiska.

No to wy co go odwołaliście - czujcie się odwołani, bo sami tego nie zrobicie. A gdzie był w tym czasie radca prawny, pytam?

No i słusznie że Dziedzica odwołali, błąd słabiutkiej Rady Nadzorczej, bo w głosowaniu jawnym.

Podobno Arek stara się o posadę barmana w barze "Na Winklu" w Szklarskiej Porębie.Jest to ulubione miejsce Sokola,do monitorowania miasta w godzinach nocnych.I niezwykle eksponowane!!!

...no dobrze, ulżyłeś sobie na Arku zaczepiając o Sokoła ale co to ma wspólnego z Dziedzicem? a swoją drogą barman "Na winklu" to coś znacznie więcej niż magazynier w Starej Kamienicy. ani kasy ani prestiżu. no i wszyscy się śmieją z takiego inteligenta co rury wydaje :)

Jak widać sąd dopatrzył się tylko formalnych nieprawidłowości w odwołaniu Dziedzica. Nikt go więc na stanowisko nie przywróci.Więc ile szkody przyniosło takie działanie spółce. Szklarska Poręba podcina gałąż na której sama siedzi

a może plajta spółki jest najlepszym i najskuteczniejszym sposobem na jej likwidację i podział majątku?

Anonimowy napisał:
...no dobrze, ulżyłeś sobie na Arku zaczepiając o Sokoła ale co to ma wspólnego z Dziedzicem?

jendrula przed laty tez miał okazje rury wodne układac, ale to leń, wiec skonczyl tylko na ich wydawaniu.
:D
Ale zawsze moze napisać podziękowanie za zaproszenie na uroczystośc z okazji rocznicy pierwszej rocznicy miesięcznicy
:woohoo: :lol: :cheer: :D :)

Arek Wichniak ma obiecane stanowisko prezesa Karkonoskiego Systemu Wodociągów i Kanalizacji. Duża kasa i prestiż. Najgorsze, że Wichniak nie ma właściwie o niczym pojęcia. Czuję, że za jego prezesury pujdą ceny wody w górę. Ratunku.

Ratunku! Skoro tak, to będziemy mieli trzeciego prezesa w tej małej spółce!!!!!!!!!!! Ja terz czóję, rze za ih prezesóry pujdą ceny wody w gurę. :evil: :evil: :evil: A morze Janosik 35C zostanie prezesem wtedy ceny wody pują w duł.

Wichniak przynajmniej ma pojęcie jak się pisze pÓjdą
:lol: :lol: :lol: :lol:
Bo Warszawiak nie wie!
Pozdrów bajeczkę
:lol: :lol: :lol: :lol:

Chcesz zrobić z Janosika 35C prezesa Karkonoskiego Systemu Wodociągów
i Kanalizacji? Byłoby wesoło i biednie. Przede wszystkim Janosik 35C był w WOP-ie gaciowym i nie ma żadnego wykształcenia. Potrafi tylko całowć emerytki po dłoniach. a może się mylę? Przecież radny Mirek Kupis z dużymi problemami skończył Szkołę Podstawową
i awansował ostatnio. Chyba nie mam racji.

Twój nick jest dziwny. Niby się mylisz a piszesz jakbyś wszystko wiedział lepiej.... Wiesz nawet to, co przed laty robił Janosik 35C. Mógłbym się nawet z tobą zgodzić ale doświadczenie życiowe dowodzi, że wykształcenie też gwarancji żadnej nie daje. Znam takiego jednego gościa ze Szklarskiej, co jest wykształcony a czego się nie dotknie to sp...oli. :lol:

niech zgadnę - jędrula?
:lol: :lol: :lol: :lol:

Dawno powinni rozpieprzyć ten dziwny twór, banda pijaków i cwaniaków.

Mam wrażenie,że rozmawiają ze sobą pierdoły o pierdołach, co Wy sobą prezentujecie.