To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Dzięki czujności kierującej uniknęli poważnej kolizji

Dzięki czujności kierującej uniknęli poważnej kolizji

Doszło jedynie do zderzenia, w którym zostały uszkodzone trzy auta. Gdyby nie refleks jednej z kobiet, skutki mogły być dużo gorsze.

Sprawca, kierujący jasnobrązowym pPassatem wyjeżdżał z ul. Mickiewicza i nie ustąpił pierwszeństwa Skodzie, jadącej ulicą Wolności w stronę centrum. Doszło do zderzenia i w jego wyniku Skoda wylądowała na przeciwległym pasie ruchu. W tym czasie w stronę Cieplic jechała kobieta i widząc, że ze Skodą coś jest nie tak, zjechała swoim autem do prawej krawędzi jezdni zapobiegając tym samym zderzenia czołowego. Dla pani z niebieskiego Passata skończyło się na urwanym zderzaku, u pana ze Skody na obustronnym uszkodzeniu auta, a u sprawcy na uszkodzeniach drzwi i nadkola. Na szczęście udało się uniknąć jakichkolwiek obrażeń ciała, w czym na pewno pomogła trzeźwość umysłu jednej z poszkodowanych. Sprawca został ukarany mandatem i sześcioma punktami karnymi.

Komentarze (7)

Tekst napisany fatalnym językiem. Czy to jakiś praktykant napisał? Czy ktoś miał ten utwór w swoich rękach po autorze? Mógłby chociaż czytać po sobie, by poprawić szereg elementarnych błędów.
Szanowne Nowiny, nie lekceważcie nas, czytelników, wpuszczając na swe - wprawdzie internetowe, ale jednak - łamy, taki bełkot.

Jak dla mnie wszystko jest jasne!! Wiadomość napisana według mnie poprawie więc nie wiem o co chodzi Pani Kasi!!!

Kasiu nie przesadzaj o co ci chodzi....... jak ma wygladac wedlug ciebie opis tego zdarzenia ???? autor ma pisac wierszem ?????

a kASIA Z rEDAKCJI, A WPIS MA PROWOKOWAĆ...

Pani Kasia ma trochę racji np. co to za sformułowanie " zapobiegając tym samym
zderzenia czołowego" , w drugim zdaniu od końca brakuje słowa: się.
Określenie"obustronne uszkodzenie auta"
- enigmatyczne.

pani kasia najprawdopodobniej nie ma na kim się wyżywać i z kim się pokłócić. Szuka tzw. "dziury w całym" . A fe nieładnie