To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Dutkiewicz do Ładzińskiego: Nie chwal mnie!

Dutkiewicz do Ładzińskiego: Nie chwal mnie!

Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia i lider komitetu wyborczego Obywatele do Senatu, przekonywał dziś do kandydatury Zbigniewa Ładzińskiego. Komitet Dutkiewicza poparł Ładzińskiego po tym, jak z gry odpadł Marek Obrębalski.

- Wydawało się, że tak silnemu kandydatowi, jak M. Obrębalski, zebranie dwóch tysięcy podpisów do zarejestrowania się nie sprawi większego kłopotu. Tymczasem ci, którzy do zabrali się do tego zbyt późno zobaczyli – jak mówi mój syn – że „teraz to trochę inaczej chodzi”. Wyborcy przywiązują wagę do swoich podpisów i w ogóle niechętnie popierają politykę, jako taką. Ale w miejsce M. Obrębalskiego mamy drugiego, dobrego kandydata – dodał R. Dutkiewicz.

Jego zdaniem rzeczywistość partyjna nie wyczerpuje całego bogactwa życia publicznego w Polsce i dlatego senat powinien być miejscem silnej reprezentacji samorządu. Lokalnie kandydaturę Z. Ładzińskiego poparło stowarzyszenia Wspólne Miasto.

Zbigniew Ładziński w czasie dzisiejszej konferencji prasowej nie szczędził gościowi "achów"  i "ochów". Po kolejnym komplemencie R. Dutkiewicz powiedział: - Ty nie chwal mnie, tylko siebie, bo to ty kandydujesz.

Komentarze (6)

"Zbigniew Ładziński w czasie dzisiejszej konferencji prasowej nie szczędził gościowi "achów" i "ochów". Po kolejnym komplemencie R. Dutkiewicz powiedział: - Ty nie chwal mnie, tylko siebie, bo to ty kandydujesz."

Najlepsze podsumowanie pana kandydata Ładzinskiego. Pokazał, co potrafi najlepiej :))))))))))))))))

I żeby jeszcze p. Ładziński po polsku nauczył się mówić ! Gdyby to podał jako obietnicę wyborczą to może bym zagłosował.

I co ten Ładziński wniesie do Senatu, przecież on nie ma pojęcia o rzeczywistości! Widać to dokładnie po jego "pracy" w miejskiej radzie! Facet bez wykształcenia! Ma maturę?

Wystarczy poparcie Wspólnociuchów by nie był warty mojego głosu.

Narcyz popiera wazeline i wszystko na temat:) Normalnie kino...

Gdzie ten matoł się pchał?