To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Drogówka zatrzymała pijanego złodzieja

Drogówka zatrzymała pijanego złodzieja

Prawdziwym pechowcem okazał się 29-letni złodziej sklepowy. Gdy uciekał z kradzionymi perfumami, przebiegł na czerwonym świetle przez ulicę, którą akurat patrolował patrol drogówki. Sprawca był pijany.

Policjanci z jeleniogórskiej drogówki bezpośrednio po zdarzeniu zatrzymali 29-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież.
Około godziny 18.15 funkcjonariuszom na ul. Podwale w Jeleniej Górze na czerwonym świetle wprost pod koła wbiegł mężczyzna. W związku z tym, że popełnił on wykroczenie funkcjonariusze go zatrzymali. Policjanci zauważyli, że  mężczyzna w ręce trzyma cztery opakowania perfum, na które nie miał paragonu. Nie potrafił też wytłumaczyć skąd ma drogi towar. Chwilę później sytuacja wyjaśniła się. Do funkcjonariuszy i zatrzymanego podeszła pracownica drogerii, która oświadczyła, że ten mężczyzna chwilę wcześniej ukradł te perfumy, a ich wartość to blisko 1000 zł.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i dalszych czynności. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało blisko 2 promile. Teraz za kradzież odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
 

Komentarze (12)

I "cyk" pare nocek w ciepełku "z michą" za darmoszkę.
A zgadnijcie kto za to zapłaci?
Pan, zapłaci, Pani zapłaci, PAŃSTWO zapłacą..
Nowe pokolenie słynnych "CZTERECH LITER CHWALĄCYCH POLICJANTÓW" wchodzi w życie....

I potwierdziło się znane powiedzenie, że każdy pijak to złodziej.Nic dziwnego:na wódkę trza mieć mamonę albo wódkę[lub perfumy] trza ukraść.
Ale tu przekroczono przepisy BHP:do pracy trza iść na trzeźwo.

bez okularów przeczytałem

policja zatrzymała członka pis

raczej sympatyka PO ,to w taki elektorat celuje PO. Niech
POprosi o POmoc prawną panią Czernow.Nie tak dawno obiecywała.

Jak uda ci się znaleźć słowo gdzie występują literki "p" i "o" po sobie, to pewnie masz orgazm?

Niejaki Waldi Dzikowski z najlepszej na świecie partii peło, gorąco namawiał, żeby tak pisać. Kto tak pisze, ten jest prawdziwym Europejczykiem :)

Jakiś kołtun zapewne z dobrej zmiany

no, wiadomo. pisowski zul. jak wszystkie pisiorskie ch**e.

Za taką brawurową akcję policmajstrów to pewnie i awans się należy. Akcja zapewne była zaplanowana i statystyka wyraźnie w górę.

A wielu Jeleniogórskich złodziei,w tym znany każdemu Skałka,walą na potęge,i śmieją sie pracownikom ochrony,jak i Policji w twarz.Dziesiatki postawionych zarzutów,kradzieże na kilkadziesiąt tysięcy złotych i jest gitara.Kazdy Policjant nawet wie gdzie koczuje,i z tym nic się nie robi.Ale że wbiegł pod radiowóz,to już warte jest artykułu,dziadostwo i nic więcej.Proponuje przejechać się chocby po biedronkach,tam będzie na dobry tom książki,a nie artykuł śmieszny.

Jan kowalski
Za PO pewnie kradłeś VAT Fr.... E

Zostaw go. Nie widzisz, że to LGBT?