To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Do Term Cieplickich na... film!

Do Term Cieplickich na... film!

Nietypową atrakcję zaplanowały Termy Cieplickie na drugą część sezonu letniego. W sobotę 8 sierpnia odbędzie się... noc filmowa.

To niespotykana okazja połączenia kąpieli w basenie z oglądaniem filmów na świeżym powietrzu. Impreza odbędzie się w godzinach 22:00 – 01:00. Oprócz pobytu na basenie organizatorzy zaplanowali projekcję filmu oraz nieodzowne przekąski filmowe – popcorn i lemoniadę.
Cena biletu to 40 zł/osoba.
Szczegółowych informacji udziela dział sprzedaży i marketingu tel. 75 75 46 931.

 

Komentarze (5)

W termach bania w Białce filmy lecą codziennie , nikt z tego nie robi nie wiadomo jakiej imprezy , wymyślcie coś nowego janusze marketingu z term!!!

Dlaczego sanepid tak rzadko bada wodę w termach ? Stęzenie moczu w wodzie psudotermalnej w okresie wakacji jest właściwe do frekwencji/ Prysznice to sa statywy nikt z nic nie korzysta. Ratownicy patrza tylko na kobiety w strojach kąpielowych. Żenada ja u Bareji
Proponuje pokazac na Termach film Służby specjalne - na topie życie publicznego

Sanepid wody nie bada, gdyż ponieważ termy musiał by być zamknięte i miasto by straciło, do tego koszty wymiany wody...
A tak sami swoi i wszystko pozostaje w "domu"
Pan Kubiela to tylko wstawka lokalnej Platformy... Na szczęście era Platformy zaczyna się chylić ku upadkowi i miejmy nadzieje, że skończy już niedługo - jak każdy system autorytarny.

Dlatego że dostaje wystarczająco szmalu. Jak Ci się nie podoba stężenie, to jest jedno wyjście, po prostu nie przychodz tam i kąp się misia w wannie, to co, mają teraz misia wymieniać wode, bo jest za dużo moczu. Troche chloru i wszyscy będą się kąpać, biznes będzie się krecił, a Ty będziesz pisał komentarz pod artykułem. Ratownicy patrzą tylko na kobiety, ale misia jak ratowali Ci syna, to nic nie mówiłeś.
Za dużo tych filmów, nie oglądaj już bo Ci siada na głowe.
Pozdrawiam.

Problem z tym,że za publiczne pieniądze potencjalni klienci są robieni w bambuko,nawet nazwa wprowadza w błąd "Termy"ale bez wody termalnej.Na byłym radnym Kubieli Zbigniewie w Szklarskiej Porębie się poznali i go więcej nie wybrali.