To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Debata prezydencka - odsłona trzecia

Debata prezydencka - odsłona trzecia

O gospodarce miejskiej, rozwoju gospodarczym, pomysłach na ściągnięcie inwestorów i inwestycjach rozmawiali: Marek Obrębalski i Marcin Zawiła, kandydaci na prezydenta Jeleniej Góry w czasie trzeciej debaty na żywo w TV Dami i TV Odra.

Pytania do kandydatów nadesłali telewidzowie, czytelnicy „NJ” i portalu nj24.pl. Pod koniec debaty przedwyborcza gorączka udzieliła się obu panom. Już po wyjściu ze studia telewizyjnego, gdy kandydaci mówili o intensywnym tempie pracy w czasie kampanii, trochę żartem umówili się w poniedziałek na wspólny obiad.

Na pomyślne dla każdego wieści z obwodowych komisji wyborczych, obaj kandydaci i ich sztaby będą oczekiwać w restauracjach. M. Obrębalski ze współpracownikami w restauracji hotelu „Baron”, a M. Zawiła i jego sztabowcy - w „Arkadii”.

Komentarze (12)

Pan Obrębalski zdeklasował Pana Zawiłę!!!

Zawiła mówił konkretnie i podawał przykłady, el doctore mówi bez konkretu, patrzy się w sufit, głowę do góry zadziera czy nikt z jego świty nie mówi mu tego? Chyba sami pogodzili się z porażką i odpuścili walkę Jeśli ktoś mówi że mu się MO w debacie podobał to jedyne co można powiedzieć to to ...... marek cisza wyborcza za 2 godziny, nie siedź przy komputerze i nie pisz komentarzy szkoda oczu:) już pokazałeś co potrafisz...szkoda słów

Mistrzostwami Świata :0 widać jak Pan Marek nie wie co nawija .Ja jednak będę śmigał na Mistrzostwa Europy :)

Jeszcze kilkadziesiąt godzin i dowiemy się który z kandydatów pociągnął za sobą więcej wyborców. Jak to skomentował jeden z moich synów: "nie musimy się bać wyników wyborów, bo każdy z nich da nam dobrą prezydenturę!"
Dysonansem zabrzmiało mi w ustach obydwu kandydatów porównywanie kadencji tych z początku samorządności kiedy dopiero się ona tworzyła i miasta były skazane tylko na siebie, no miały jeszcze "lokalne" urzędy wojewódzkie które często miastu przeszkadzały, z ostatnimi kadencjami kiedy już władze centralne potworzyły powiaty, a jelenia jako powiat grodzki ma dużo większe zadania i pieniądze! Mamy też dotacje z Unii Europejskiej rozdzielane przez urzędy marszałkowskie i przez większość ostatniej kadencji zarząd województwa był bardzo życzliwy dla Jeleniej Góry, czego nie można powiedzieć o okresie gdy Prezydentem był Józef Kusiak.
Chętnie popolemizowałbym z oboma kandydatami ale nie miejsce no i trochę mi nie wypada!;-)
Dobrego wyboru Jeleniogórzanie!

X MAREK OBREBALSKI

Będziesz śmigał ale pytanie czy dotrzesz na czas. Więcej wypadków szczególnie na drodze do bolkowa. Zakorkowane ulice...
Brak organizacji w tym kierunku i jeszcze większa dezorganizacji służb.

Obrębalski na Prezydenta!

Martwi mnie to, że większość zagłosuje na PO. Dajcie POpaprańcą satysfakcję niech się chełpią, że w statystykach znowu prowadzą. Bo tylko tak potrafią ... dzięki nim będzie w kraju mniej przedsiębiorców. Nikogo w kraju nie obchodzi, że powstanie w dniu 1stycznia dezorganizacja. Nikogo nie obchodzi, że kasy fiskalne szczególnie te starsze nie mają możliwości przeprogramowania na wyższy VAT. A niech ma taki maluczki po du***. Teraz nowelizacja w sprawie aut z kratką. Oby tak dalej a będziemy hodować ryż. Większość młodzieży już teraz uczy się po to żeby wyjechać z kraju. Zresztą po co w takim chorym kraju mieszkać.

Zawiła chyba mało jeździ po JG, korki na skrzyżowaniu JP II i Grunwaldzkiej są o niebo mniejsze niż przed przebudową, a zaryzykował bym stwierdzenie że tam już nie ma korków, wiem co piszę bo to stały punkt w mojej drodze do i z centrum.
Szczerze mówiąc to mam dość słuchania że trzeba rozmawiać, rozmawiać i rozmawiać, a kiedy on znajdzie czas na pracę, prezydentura to ciężki kawałek chleba a Zawiła chyba nie za bardzo zdaje sobie z tego srawę. Dla mnie jest tylko jeden kandydat i jeden prezydent Marek Obrębalski!

Nie ma korków bo jest zima...

Zawiła zmiażdżył Obrębalskiego kolejny raz....