To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Daj się rozbawić Andrusowi!

Fot. Honorata Karapuda

Artur Andrus z zespołem wystąpi 18 stycznia 2016 r. o godz. 19.00 w Teatrze im. C. K. Norwida w Jeleniej Górze. Zaprezentuje swój nowy program "Cyniczne Córy Zurichu".

Artur Andrus to znany i lubiany dziennikarz, artysta kabaretowy, poeta, autor tekstów piosenek, pisarz, piosenkarz, laureat konkursu "Mistrz Mowy Polskiej". Na co dzień redaktor trójkowej "Akademii Rozrywki", znany i lubiany konferansjer, komentator "Szkła kontaktowego”. W swoich piosenkach, wierszach, anegdotach opowiada o tym, co wcześniej zobaczył, usłyszał albo przeczytał. A czasem zmyślił.... I zawsze robi to znakomicie.

"Cyniczne Córy Zurichu” to jak zwykle dużo zabawy różnymi stylami muzyki – od tureckiego techno-folku, przez blues patriotyczny, jazz mokotowski, chorwacki pop, szanty narciarskie, chóralny śpiew małżeński, piosenkę starofrancuską, do słowiańskiego rocka. Opowieści o Bardotce zamawiającej absynth z rumem w paryskim lokalu „Szalona Krewetka”, o steranym biodrze ułana, o zrozpaczonym tureckim ojcu sześciu córek, o wakacyjnym podrywaczu, którego dziadek był księciem, a zęby ma po matce, o kobiecie zakochanej w rudych psach, o zającu błądzącym po Manhattanie i o tym, że może by wreszcie zacząć śpiewać kolędy na jazzowo.

Koncert organizuje Agencja SOLO. Bilety do nabycia w kasie Teatru, PB AMIGO-TRAVEL, ul. Piłsudskiego 11, www.biletynakabarety.pl, www.kulturairozrywka.pl.

Komentarze (1)

Mają być towarzysze z PiSu tak ze uwaga na repertuar.