To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

"Czołówka" z drzewem obok lotniska

"Czołówka" z drzewem obok lotniska

Do wypadku doszło około godz. 15:00. Kierująca fiata cinquecento jadąca w kierunku Jeleniej Góry wypadła z drogi uderzając czołowo w przydrożne drzewo. W ciężkim stanie przewieziono ją do jeleniogórskiego szpitala. Okoliczności wypadku wraz z grupą dochodzeniowo - śledczą bada jeleniogórska policja.

ZOBACZ ZDJĘCIA
Do zdarzenia doszło na ulicy Łomnickiej na wysokości jeleniogórskiego lotniska. Przyczyna wypadku jak na razie nie jest znana, kierująca fiatem zjechała na przeciwny pas ruchu i zatrzymała się na przydrożnym drzewie. – Na razie czekamy na grupę dochodzeniową i z nią będziemy badali okoliczności tego wypadku – powiedział, obecny na miejscu zdarzenia policjant z KMP w Jeleniej Górze.

Siła zgniotu była tak silna, że kobiety nie można było wyciągnąć z auta. Interweniowali strażacy, którzy za pomocą sprzętu rozcięli kawałki blachy i wydostali kobietę. Była ona przytomna, jednak jest stan jest ciężki. Karetką pogotowania została przewieziona do jeleniogórskiego szpitala. Na miejscu jest policja.


Jak mówi rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze - Edyta Bagrowska postępowanie policyjne jest w toku. Poszkodowana już w szpitalu nie potrafiła określić co było przyczyną wypadku i co tak naprawdę się stało. Pozostaje pod opieką lekarską z ogólnymi potłuczeniami.