To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Country pod Śnieżką 2016

Country pod Śnieżką 2016

Krzysztof Krawczyk będzie gwiazdą tegorocznego Pikniku Rodzinnego, który odbędzie się w najbliższą niedzielę (14 sierpnia) na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze. W programie szereg atrakcji m.in. konkurs kulinarny oraz festyn edukacyjny o tematyce segregacji odpadów.

Impreza będzie podzielona na dwie części. Wspomniana „Akcja Segregacja” odbędzie się w godzinach 12. – 16. Wieczorem natomiast (w godz. 18. - 23.) odbędzie się piknik pn. Country pod Śnieżką. Przewidziano gotowanie, darmową degustacją potraw oraz koncerty gwiazd. Twarzą będzie Krzysztof Krawczyk, ale oprócz niego wystąpią także Alicja Boncol & Koalicja i Droga na Ostrołękę. Imprezę poprowadzi Korneliusz Pacuda. Więcej szczegółów na plakacie poniżej.

 

Komentarze (9)

K.Krawczyk litości. Nie ma jakiś zespołów z ładnymi laskami.

Nie wiem, choćby Irena Santor. Zarąbista sexy laska. I ten tyłeczek.

Poco ci jakies laski jak mozesz Posluchac starego grzyba w jeleniej niema mlodych ludzi ktorzy zajmuja sie imprezami tylko stare babsztyla wiec niema sie dziwic co jest zapraszane

Tak w ogóle to wpadnij do mnie, puknę cię od tyłu, zabawimy się w pociąg i będzie fajnie.

A zaprosiliby np. Kamila Bednarka, młody, ma głos i dobrze się prezentuje. Albo taki Krzysztof Zalewski,ma świetny głos i fajne utwory. Szkoły kończyłam już dawno, ale p. Krawczyk i dla mnie jest baaaardzo przebrzmiały.
Taki Bolesławiec czy Lwówek zaprasza wykonawców bardziej na topie niż Jelenia Góra.
Podobno mamy miasto turystyczne, ale to chyba jest turystyka wyłącznie sanatoryjna.

A żeby trochę ożywić towarzystwo - jestem wolna i chętna, może ktoś wpadnie do mnie na wieczór? Dam za free.

Ten region to jakiś koncertowy beton. Albo rock albo country. Na wybrzeżu jadą z najnowszymi przebojami, zespołami a u nas rozrywkowy muł. Za to sople lodu w nosie są trendy zimą i biegi górskie latem bez trzymanki.

[quote=juleczek]Ten region to jakiś koncertowy beton. Na wybrzeżu jadą z najnowszymi przebojami, zespołami a u nas rozrywkowy muł. Za to sople lodu w nosie są trendy zimą i biegi górskie latem bez trzymanki.[/quote]

Sory, że się sam zacytowałem, ale akurat stawiałem kloca i ubrudziłem sobie palce przy podcieraniu. Enter wcisnął się sam.