To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Co z wiceminister Marzeną Machałek?

Co z wiceminister Marzeną Machałek?

Czy wiceminister Marzena Machałek, posłanka PiS z Jeleniej Góry, utrzyma stanowisko po rekonstrukcji rządu? Decyzje jeszcze nie zapadły. 

- Musimy poczekać. Najpierw musi być nowy minister – tak Marzena Machałek odpowiedziała na pytanie o swoje miejsce w nowym ministerstwie (połączono resorty edukacji i szkolnictwa wyższego). Formowanie ministerstwa rozpocznie się po zaprzysiężeniu Przemysława Czarnka, kandydata na nowego ministra. To z kolei może się stać dopiero wtedy, gdy polityk wyzdrowieje – stwierdzono u niego COVID-19. - Myślę, że najprędzej może się to stać w przyszłym tygodniu – przypuszcza posłanka PiS. Marzena Machałek podkreśla, że w tym przejściowym czasie ma bardzo dużo zajęć, bo dotychczasowy minister Dariusz Piontkowski jest na kwarantannie, a jego następca, jak było powiedziane, choruje. - Teraz zastępuję ministra – mówi polityczka PiS.

Marzena Machałek z ministerstwem edukacji jest związana od 2017 r. Jest współtwórczynią zmian w polskiej oświacie, które wzbudzają tak wielkie kontrowersje. Blisko współpracowała z minister Anna Zalewską, ministrem Dariuszem Piontkowskim, a teraz, wiele na to wskazuje, będzie firmowała działania kolejnego szefa resortu, Przemysława Czarnka.
 

Komentarze (33)

Narodowy socjalista pisbolszewik Jacek Sasin zatrudnił makijażystkę. Wartość umowy opiewa na 10 tys. złotych. Ch** z wami polaczkami którzy nie macie w aptekach szczepionki przeciwko grypie.

Elżbieta Zakrzewska powinna zostać ministrem edukacji i szkolnictwa wyższego. Zakrzewska jest obecnie burmistrzem Kowar oraz szefową Unii Pracy w Polsce. Marzena Machałek powinna odejść na emeryturę. Zakrzewska przewyższa Machałek wielokrotnie.

Kaczogranda nierządem stoi. Jej (bezdzietny) samiec Alfa&Omega olał wspolną fotę z grupą przestępczą krzyworyja patologicznego oszusta i kłamcy Moravitzkyego. Mały kulawy führer Kałczyński pokazał tu swoim podwładnym znany gest nie tylko Kozakiewicza, ale i najlichszej lichoty z Kurskiej tivi spermy. To zabrzmiało niemal jak zwielokrotnione SPIEPRZAJ DZIADU! – sławny cytat swego młodszego bliźniaka zimnego Lecha.

Faktycznie jest problem ogromnej wagi, nie tylko dla pani v-ce minister, ale przede wszystkim dla naszego okręgu - przecież zasługi pani Machałek dla naszego okręgu są tak ogromne, że aż nie do opisania - prawie równe zasługom pana senatora Mroza...

Coś mi się zdaje, że nie wszyscy zauważyli nutkę ironii w tym moim wpisie.

W narodowo faszystowskim pisbolszewickim państwie pisbolszewia skończył się w szpitalach lek na covid Remdesivir. Zmarło 75 osób. Wykryto 3003 nowych zakażeń. Tymczasem pisbolszewik Sasin zatrudnił wizażystkę za 10 tysięcy do malowania swojego kaprawego ryja.

W pisobolszewii nie ma szczepionki przeciwko grypie. W pisobolszewii nie ma leku na covid "Remdesivir". Nic się nie stało! Polacy nic się nie stało! Zmieścisz się śmiaaaaało! Polaku zmieścisz się śmiałoooo! Do dwóch foliowych worków. A trumienka z tobą do kolejnego worka. Niech żyje narodowo faszystowska pis.bolszewia!

Czy handlarz respiratorami czerwony Szumowina zamówił już u kumpla narciarza wory na covidowe trupy?

Mamy 3K. Jak dojdzie w narodowo faszystowskiej promocji do 4K to polecę do media szajsu po telewizor.
Chociaż mówią że w przyszłym tygodniu będzie promocja na 8K.

Tymczasem mały kulawy hitler kałczyński chce dzielić mazowieckie na pół by promocja nie dotarła do 10K.

Zaraz od krzyw oryja patolo gicznego oszu sta i kłamcy Moravitzkyego dowiemy się że ci chorzy i zmarli to tylko Polacy współistniejący. Prawdziwych narodowo socjalistycznych prawych i sprawiedliwych wolaków choroba nie bierze.

jak się ruskie truchło ożywiło. hahahaha dekiel dostaje paliwa na hasło PIS...

jak to co - do piekła!

Tu macie namiary pudernicy która pudruje nosek Sasina :Monika Kedzierska-Tymon. //kosmetologia.waw.pl/uslugi/
Efektów na razie nie widać. Może by tak zatrudnić mistrza tynkarza-murarza?

E.yku daj spokój !

Podczas obrad Sejmu posłowie Lewicy w obliczu kolejnego rekordu zakażeń i ofiar śmiertelnych koronawirusa (ponad 3 tys. nowych przypadków i aż 75 zgonów jednego dnia) wnosili o włączenie do porządku obrad dodatkowego punktu. Dotyczył ujawnienia przez ministra zdrowia informacji na temat przygotowania służby zdrowia do walki z pandemią. Wniosek został odrzucony głosami posłów PiS. - Przez was polska służba zdrowia jest w bagnie, obudźcie się! - mówił Krzysztof Gawkowski

...do bigosu!!! ...***** ***!!!

W naszym kraju nie ma żadnej pandemii, jest natomiast sztucznie podtrzymywana przez rządzących i wszystkie media psychoza. Ponieważ nasze społeczeństwo w większości jest bardzo słabo wykształcone (mam na myśli rzeczywisty poziom wiedzy i umiejętności a nie pokończone szkoły) przyjmuje wszechobecną propagandę jako rzeczywistość. Przejawem tego stanu są między innymi komentarze powyżej.

Pani poseł Machałek poziomem swoich kompetencji nie odstaje od średniego poziomu wyborców. W żadnym wypadku nie powinna zajmować stanowiska, które zajmuje i pełnić funkcji publicznych. Jej maksymalny poziom kompetencji to może zawód nauczyciela i do tego zawodu powinna powrócić.

Bardziej bym się przejmował coze złotym dzkieckiem Sławkiem.

I tym co wie.....

"coze" to twój stary krzyknął, jak cię zobaczył po porodzie...

Moim zdaniem, wyczyny Dudy i Morawieckiego do spółki z Szumowskim w okresie przedwyborczym, można podciągnąć pod ludobójstwo.
I za to powinni być osądzeni.

Pani Machałek to dno a nie wiceminister w MEN. Nie ma zielonego pojęcia co to jest kształcenie zawodowe. Ale to standardy tego ugrupowania. Nie ważne że się nie zna ważne że głośno krzyczy i jest g****o - wierny. Lepiej nich się zajmie za śmieciami i odpadami w Bogatyni.

do Hytmen71.
Krytykujesz bardzo Marzenę Machałek. Zapominasz, że Machałek nie lubi krytyki.

... ten bolszewik to straszny nieudacznik i zyciowa niedorajda musi byc ze, tak te swoje frustracje wylewa na tym forum, hahaha, ogarnij sie dzieciaku ! nikogo te wypociny miernego stylu nie interesuja, moze jest jakies forum dla dzieci ? tam sie wykarzesz ?

"Wykarzesz"? Pikuj dalej, gleba już niedaleko, dzbanie.

Wolacy zaczynają masowo mrzeć na COVID.
A może ten otumaniony naród tego właśnie potrzebuje? Ani ułaskawienie Kamińskiego, ani łamanie konstytucji, ani polowanie na Tuleyę, ani konie w Janowie, ani puszcza, ani 70 baniek Sasina i 200 Szumowiny, ani fak Lichockiej, ani 2 mld na TVP, ani łaszenie się do faszoli, ani dwórki Gapy, ani wieże, ani Dama z łasiczką, ani loty Kuchcińskiego i burdel Banasia, ani polska milicja grzebiąca w d***ch ekologów, ani śmieci z czterech stron świata, ani olani ciepłym moczem niepełnosprawni, lekarze rezydenci i nauczyciele, ani reforma (he he) Zalewskiej, ani Maciora ze swoimi pupilami, ani rozkopywanie grobów, nic, kuźwa, nic Polaka nie rusza.
Może więc dobrze, że nadszedł czas, gdy będzie patrzył jak dusi mu się matka, ojciec, dziecko, na parkingu przed szpitalem, w tłumie innych, jemu podobnych, bez "szmat na ryju", i poczuje tę je..ną bezsilność i gniew, i zobaczy, kuźwa, poczuje, poczuje we flakach co wybrał, co olał, co obśmiał jak norka, i może będzie z tej niemocy wył, i walił głową w beton i modlił się do swojego narodowego boga, też Polaka, jezuska z Podkarpacia, a jezusek ustami spasionych hierarchów powie "bądź pokorny", i też pokaże mu faka, i wtedy coś do jego zakutego, zaczadzonego, pustego łba dotrze, i pojmie w końcu, dozna objawienia, że został ordynarnie wyrypany, on i jego bliscy i Polska?
Może tego ten kraj potrzebuje?

Tak myślę, może jak Podkarpacie dostanie w ryj to zrozumie. **** rozumie tylko wtedy jak oberwie w mordę.

... ile podatku placisz na ten piekny kraj Polske, ze tak pokrzykujesz ? i tyle wymagasz ? moze zacznij od siebie ? ...

Jak pani w szkole mówiła o wielkiej literze na początku zdania, to pewnie w kiblu gruchę waliłeś, dzbanie?

...oooo, dojrzalosc emocjonalna ZERO :), takie duuuze dziecko, zdenerwowalo sie :):):) nic nie osiagnelo pewnie, podatkow nie placi, zgadlem cooo ?

Ty komuś odpowiadasz czy zakładasz nowy wątek, bo nie wiem? Pisanie na forum publicznym na razie cię przerasta, więc idź sobie do innej piaskownicy.

Ta kobieta (neutralnie) tyle ma wspólnego z naszym regionem ile ja mam z Chinami (nigdy tam nie byłem). Prosta, jak bat woźnicy, niczym się nie wyróżniająca (pozytywnym)osoba utrzymująca się z naszych podatków, i to za przyczyną głupoty części nas samych.

Czerwonym donosicielom, tej zarazie co oblazła te rejony lepiej by pasował na te stanowisko ich kandydat na Prezydenta POLSKI niejaki Robert Biedroń co to rano obciągał by penisa drugiemu facetowi a następnie mówił by w resorcie szkolnictwa jak wychowywać Nasze dzieci. Taka prawda.

"Nasze dzieci" od wielkiej litery? Chyba masz przerost własnego ego. I tak nie zrozumiesz. Język polski nie jest twoją najmocniejszą stroną. Chociaż racja, ty nie masz żadnych mocnych stron.