To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Chwycił ją za pupę

Sporo kłopotów może mieć 16-letni jeleniogórzanin, który dzisiaj w centrum miasta napastował przechodzącą kobietę. Zatrzymała go straż miejska.

Było to dzisiaj na placu Ratuszowym. 21-latka szła z koleżanką. W pewnym momencie podbiegł do niej 16-letni chłopak i chwycił ją za pupę. Kobieta wystraszyła się nie na żarty, zaczęła uciekać. Chłopak biegł za nią i wyzywał ją. 21-latka miała szczęście, trafiła na patrol straży miejskiej. Strażnicy szybko zatrzymali sprawcę. Okazało się, że był nietrzeźwy. - Tłumaczył, że dziewczyna mu się podobała i chciał ją poderwać – mówi jeden ze strażników. Nastolatek był wulgarny i agresywny także wobec strażników i policjantów, którzy zostali wezwani na miejsce.

Sprawą zajął się wydział ds nieletnich jeleniogórskiej policji. Nie wiadomo jednak, czy 21-latka zdecyduje się na złożenie oficjalnego zawiadomienia. Jeśli nie, łobuz może uniknąć kary.

Komentarze (7)

Niestety opady.

Tylko dobry łomot wyleczy zboczeńca.

wskaż łebasa to mu rozumu do głowy nabije

Oto wychowanek róbta co chceta

za blisko do sklepu z dopalaczami Ciekawe jaka była to nietrzezwsc... a pozniej sie dziwic ze sa takie sytuacje

jak bym mu prz......liła to nie wiedziałby jak się nazywa.DZIEWCZYNY TRZEBA SIĘ BRONIĆ! NIE DAMY SIE ZASTRASZAĆ!!!!!!!!!!!!!!! :evil:

Gacie malolatowi $ciägnäc i po majöwce go pu$cic to odechce mu sie takich numeröw, a jak to nie pomoze do przetrzepac pupcie na rozne sposoby i napewno sie mu w bereciku poprawi ! :)