To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Chcesz zostać Księciem albo Królem Łgarzy? Zgłoś się do turnieju w Bogatyni!

Chcesz zostać Księciem albo Królem Łgarzy? Zgłoś się do turnieju w Bogatyni!

Organizatorzy 37. Ogólnopolskiego Turnieju Małych Form Satyrycznych Bogatynia 2020 zapraszają twórców z poczuciem humoru do udziału w konkursach, których stawką są tytuły Księcia Łgarzy i Króla Łgarzy oraz nagrody finansowe. Jest jeszcze czas na zgłoszenia. 

Księciem Łgarzy zostanie autor najlepszego tekstu satyrycznego zgłoszonego do rywalizacji z uśmiechem. Tytuł Króla Łgarzy zarezerwowany jest dla zwycięzcy głównego konkursu na na krótką prezentację sceniczną.

Do 1 marca 2020 r. należy przesłać zgłoszenia na tekst satyryczny na adres: Stowarzyszenie Turnieju Małych Form Satyrycznych, ul. Sztygarska 21, 59-920 Bogatynia. Prace powinny być podpisane godłem (pseudonimem). W oddzielnej kopercie należy dołączyć swoje dane (imię i nazwisko, adres do korespondencji, adres e-mail, telefon kontaktowy). Tego samego godła (nicku) należy użyć przesyłając prace drogą elektroniczną na adres: Turniej.lgarzy@gmail.com lub biuro@turniej.com.pl .
I nagroda to 3000 zł, tytuł Księcia Łgarzy oraz statuetka Złotego Kosy!

Do 8 marca 2020 r. przyjmowane są zgłoszenia do głównego konkursu na krótką prezentację sceniczną (w formie multimedialnej, wraz z kartą uczestnictwa). Należy je przesyłać na adres: Stowarzyszenie Turnieju Małych Form Satyrycznych, ul. Sztygarska 21, 59-920 Bogatynia (w przypadku linku, do wiadomości mailowej powinien być załączony podpisany skan karty uczestnictwa).
I nagroda to 5000 zł, tytuł „Króla Łgarzy” oraz statuetka Kozła!

W ramach imprezy odbędzie się jeszcze konkursowy Pojedynek Gości o Nagrodę Publiczności, stanowiący przegląd najciekawszych zjawisk na scenie kabaretowej i satyrycznej. Pojedynek odbędzie się w czasie koncertu finałowego18 kwietnia 2020 roku w Bogatyni. Do udziału w pojedynku zaprasza organizator turnieju na podstawie rekomendacji.
Do wybrańców bogatyńskiej publiczności trafi nagroda w wysokości 5000 zł oraz statuetka Szczupłego Andrzeja.

Szczegółowe informacje dotyczące regulaminu konkursów oraz Kartę uczestnictwa można znaleźć na stronie internetowej www.turniej.com.pl .