To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

CeZik & KlejNuty w JCK

CeZik & KlejNuty w JCK

Robiący furorę w internecie muzyk i performer CeZik wystąpi przed publicznością w stolicy Karkonoszy. Spotkanie z nim odbędzie się w piątek (5 grudnia) o godz. 20 w Jeleniogórskim Centrum Kultury.

Po udanej, debiutanckiej wyprawie solowej, CeZik wraca na trasę, tym razem wybiera się ze swoim zespołem KlejNuty. Kameralny Akt Solowy to zmaterializowana wersja CeZika, wypełniona muzyką i obrazem. Usłyszeć można wszystkie dotychczasowe produkcje, w specjalnie na tę okazję zaaranżowanych wersjach. Pomimo, że akt jest solowy, CeZik nie będzie sam na scenie. Zaśpiewa Krzysiu, zagra Marcin Najman, Oksana zatańczy dla niego. Będzie śmiesznie jak zwykle i zaskakująco: czasem gitara zabrzmi jak kontrabas, a nieraz klawisze zmienią się w saksofon. Nie zabraknie również rytmicznie dudniącej perkusji. Będzie też szajka, czyli CeZik z zastępem swoich bliźniaków! Kto nie zna CeZika i jego twórczości, może się z nią zapoznać w internecie: www.youtube.pl/ascezik i tutaj: www.youtube.pl/klejnuty.
Występ odbędzie się w najbliższy piątek (5 grudnia) w Sali Widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury (ul. Bankowa 28/30). Bilety w cenie 30 zł w przedsprzedaży, 35 zł w dniu koncertu są do nabycia w kasie biletowej JCK przy ul. Bankowej 28/30 oraz na www.bilety.jck.pl. Kasa czynna jest od wtorku do piątku w godzinach 13. – 18. oraz na 2 godziny przed wydarzeniem.

 

Rozdamy bilety!
Uwaga! Dla czytelników „Nowin Jeleniogórskich” mamy trzy dwuosobowe zaproszenia na ten koncert. Rozdamy je osobom, które najszybciej zatelefonują na redakcyjny numer 75 752 47 81 w czwartek, 4 grudnia, po godz. 13.30. Jedynym warunkiem odbioru zaproszenia jest posiadanie aktualnego wydania „NJ”. Zapraszamy!