To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Butelką wódki wybił szybę w autobusie

Butelką wódki wybił szybę w autobusie

25-letni chuligan wybił szybę w jednym z autobusów komunikacji miejskiej, powodując straty w wysokości blisko 9 tys. zł. Zatrzymany nie potrafił wytłumaczyć, dlaczego to zrobił. Twierdził, że kierowała nim złość. Frustrat stanie przed sądem, gdzie może się znowu zdenerwować. Grozi mu do 5 lat odsiadki.
 

Policjanci zatrzymali 25-letniego mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie mienia z pobudek chuligańskich. Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło 12 marca 2021 roku w Jeleniej Górze. Mężczyzna przechodząc obok jednego z autobusów komunikacji miejskiej, rzucił w niego butelką wódki, w wyniku czego wybił w nim szybę. Wandal swoim zachowaniem spowodował straty w wysokości blisko 9 tys. zł.
Funkcjonariusze wytypowali i zatrzymali 25-latka na podstawie zebranych w tej sprawie informacji oraz po analizie nagrań z kamer monitoringu. Mężczyzna nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania, podać powodu niepohamowanego ataku agresji. Twierdził, że zrobił to po prostu ze złości.
Teraz za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
 

Komentarze (8)

Prawnicy w tym kraju to deb.ile, bo za taki numer cymbał powinien rzeki z mułu czyścić za 10 za godzinę. Ewentualnie odśnieżać drogi, skuwać lód z chodników czy zbierać śmieci z lasów. Jest mnóstwo możliwości do wykorzystania w społecznie pożytecznych pracach ludzi szkodliwych, zamiast im opłacać hotele z siłownią, Xboxem i darmowym wyżywieniem.

Bardzo przepraszam za swoje zachowanie ale kiedy nie zjadam psychotropów to mi odbija a do tego byłem zły że nie dostałem dochodowego stanowiska w Orlenie.

Kurczę, szkoda tej wódki...

Czy ktoś to wogole czyta? Szyba za 9 tysięcy? Kto takie kosmiczne wyceny robi. Ładny przekręt

sprawdź za ile kupisz MAN 36.75401.6237 ?

Artykuły, które kupujecie za te 9000 wzwyż, czy to szyba, czy rower, czy kanapa, czy sprzęt RTV i wiele innych są sprzedawane wg cen katalogowych z 45% narzutem handlowca (standard 40-50, bywają narzuty 70%) i to tego ostatniego, detalisty. Osobiście uważam, że to jest przegięcie.

Możesz przedstawić swoją kandydaturę Kaczyńskiemu na prezesa Orlenu z dopiskiem,ze jesteś złotym dzieckiem biznesu.hehe

Surgical masks existed for a long time and were mainly used by professionals in hospitals, blood banks, nursing homes, clinics, etc. The global industry of face masks saw a surge in need of this protective gear by consumers during the coronavirus pandemic. It’s noteworthy that face masks differ very much from one another depending on the raw material, design, and intended use. The right kind of face mask is needed to fight against COVID-19 as a face mask is the trusted defense against this disease. However, masks and face covers have certain storage life, storage facility, and usage conditions. Shenzhen Kingpin is committed to delivering the best quality health safety products with speedy shipments.
http