To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Burmistrz Karpacza ma zastępcę

Radosław Jęcek, burmistrz karpacza, zatrudnił zastępcę. Jest nią Joanna Klaga.

- Liczę na twórcze, nowoczesne podejście pani wiceburmistrz do spraw, którymi będzie się zajmowała - mówi Radosław Jęcek. Sferą urzedowej dzałalności Joanny Klagi  będzie gospodarka i promocja. Nigdy nie była zatrudniona w urzędzie. Wraz z mężem prowadziła dotychczas pensjonat Toreja. Wlaśnie praktyka w prowadzeniu biznesu turystycznego w kurorcie ma być gwarancją trafnego ropoznania problemów i skutecznego ich rozwiązywania.

 

Joanna Klaga ma 30 lat, jest absolwentką politologii na Krakowskiej Akademii im.Andrzeja Frycza Modrzewskiego, ukończyła też Uniwersytet w Kingston Uppon Hull w Wielkiej Brytanii.

Komentarze (25)

Jednak Miasto to jednak nie pensjonat ;) Tym niemniej niech się wiedzie pani Vice :)

Ktoś dziewczynie zrobił krzywdę tym awansem. Ona nie jest jeszcze gotowa na przyjęcie tak odpowiedzialnej funkcji. Dobro zaledwie dwumiesięcznego dziecka, czy tzw. kariera? Tego się nie da pogodzić.

a jak to sie ma do rozporzadzenia w sprawie wymaganych kwalifikacji? , zarzadzenie do uchylenia.

Vice burmistrz to funkcja reprezentacyjna - a Pani Klaga bynajmniej do takich osób nie należy. Jeśli prowadzenie pensjonatu jest wystarczającą kwalifikacją do pracy w Urzędzie Miasta to współczuję. Szkoda bo to osoba dość znana w Karpaczu, ale raczej ze złej strony. Mieliśmy Pana Burmistrza za osobę bardziej rozsądną.

eczek wyjmij te łapska z kieszeni jak się ustawiasz na sciankach ,wiem ,ze tata tego cie mnnie nauczył ,ale jak się bywa w śród ludzi to zapamiętaj ,albo sobie obetnij tak będzie wygodniej .pisać będzie czerniK ,ADYKTOWAĆ KUBIK I PAJDZIK.

Jak dziewczyna prowadzi pensjonat i ma jeszcze wykształcenie z UK to na bank jest lepsza od 10 urzędasów - przestańcie jątrzyć wieśniaki !!!!

Ściema z tym uniwersytetem Kingston w dodatku napisane z błędem!!!!

do ani z Zabobrza: nie obrażaj mieszkańców wsi, chyba że miałaś na myśli siebie tj.mieszkańców Zabobrza

Ej krytykanci!Ukończcie 2 szkoły, weźcie się za robotę, potem narzekajcie!

A co do wzięcia jesteś ? Albo pensjonacik nie idzie albo odprawa się kończy !

Czas pokaże efekty pracy, ale mam mieszane uczucia...

Efekty pracy? Przecież co rusz będzie na zwolnieniu na dziecko .... dopiero co urodziła zatem normalka .......... dziadostwo

Efekty pracy? Przecież co rusz będzie na zwolnieniu na dziecko .... dopiero co urodziła zatem normalka .......... dziadostwo

kandydatka jak w podgórzynie. ludzie widzą brak kwalfikacj, umiejętności i podejścia do ludzi., napewno nie bedzie dobrze , ale tu potrzeba trochę czasu, jedna przedszklanka bez prspektyw

Masz trochę racji Pirat, tylko, że tej z Podgórzyna nic nie przebije.....

Ma pensjonat to poznała zdanie turystów i mieszkańców na temat beznadziejnych imprez organizowanych w Karpaczu. Chyba że tylko kocha ekstremę i lubi 3 razy dziennie wbiegać na Śnieżkę, ale raczej na taką nie wygląda. Promować trzeba tylko póki co nie ma co. Śnieżka i Wang stoją tu od setek lat a w internecie można zajrzeć do muszli klozetowej w hotelu. Prywatne podmioty ratują to miasto żeby coś się działo. Czas na miasto, tylko naprawdę nie tylko motory, rajdy, bieganina, deski na deptaku, które nieźle kosztują a są bardziej uciążliwe niż atrakcyjne. Czekamy na konsultacje społeczne, już jeden był co na wszystkim się znał.

Karpaczanie ! nie panikować ,będzie lepiej,czas waluciarzy ,cinkciazy,sutenerow się konczy .

To niech Burmistrz i zastępca przyjrzą się jak pęka asfalt nowo wyremontowanej pod koniec ubiegłego roku ulicy Plater. Chyba jakaś gwarancja na wykonaną pracę jest.

Może Vice z Karpacza ma praktykę we własnym pensjonacie, a ta z Podgórzyna to tylko załapała się na kasę i lojalność wobec Wójta, którą ogłosił w prasie. Grasuje jak mysz w Urzędzie Gminy i straszy swoją obecnością pracowników

A wice z Piechowic też nie jest lepsza zaoczne studia i przewodniczaca rady szkoły to całe kwalifikacje

Czy ktoś sprawdził informację jakoby ukończyła Upon Hull w Kingston? Bo z tego co wiem jest nieprawdziwa.

Czy ktoś sprawdził informację jakoby ukończyła Upon Hull w Kingston? Bo z tego co wiem jest nieprawdziwa.

Nawet media zrobiły z tej Pani Jelenia salonowego. Przecież to wszystko to jakaś kpina. Karpacz ma jeden wielki przysłowiowy UBAW.
Pani w jakimś czarnym "worze" z kucykiem na głowie.
Potężne parcie na szkło. Kompetencji i kreatywności niestety jak do tej pory - nie zaobserwowano.
Tej Pani zrobiono rzeczywiście krzywdę,a przy tej okazji zadziałano również na szkodę burmistrza,hotelarzy i niestety nas mieszkańców .