To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Borys Budka w Jeleniej Gorze. Donald Tusk: jeszcze nie teraz

Fot.: Facebook

Wielu oczekiwało przyjazd do Jeleniej Góry Donalda Tuska, jednak na  byłego  premiera i przewodniczącego Rady Europejskiej, a obecnie szefa PO, wbrew wcześniejszym naszym zapowiedziom, trzeba będzie jeszcze poczekac. Będzie za to Borys Budka, dzięki któremu Donald Tusk mógł wrocić na fotel przewodniczącego największej partii opozycyjnej.

Na spotkanie z politykiem zaprasza poseł Zofia Czernow, która jest jednocześnie Przewodniczącą Koła Miejskiego PO w Jeleniej Górze, wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej Borys Budka oraz grupa posłów i senatorów. Nie będzie jednak na nim, tak jak wielu oczekiwało, Donalda Tuska.

Spotkanie  z mieszkańcami miasta i regionu  pt.”Kierunek Przyszłość” zaplanowane jest na poniedziałek 12 lipca na godzinę 18.00 w cieplikiem Parku Zdrojowym przy muszli koncertowej. W przypadku deszczowej pogody zostanie przeniesione do Zdrojowego Teatru Animacji.

Komentarze (24)

Love to read while sitting on my RCB ChAIR

Idziemy gremialnie aby nie było miejsca dla piślaków.

Następny konsekrowany arcybiszkopt katolicki Skworc. Przyjaciel konsekrowanych pedofilii w sutannach. Ochroniarz tych dewiantów w sutannach. Ścierwo powinien ze swoimi konsekrowanymii pedofilami powinien zgnić w lochach we Wronkach.

Biedny zdymisjonował się. Żywy szatan w sutannie.

Następny konsekrowany arcybiszkopt katolicki Skworc. Przyjaciel konsekrowanych pedofilii w sutannach. Ochroniarz tych dewiantów w sutannach. Ścierwo powinien ze swoimi konsekrowanymii pedofilami powinien zgnić w lochach we Wronkach.

Biedny zdymisjonował się. Żywy szatan w sutannie.

Co na to mówi Duch Święty?Przecież to z jego mocy zostali biskupami.
Następny i ostatni będzie Dziwisz. Po Dziwiszu legenda świętego Wojtyły padnie .
Jednak katolicy amerykańscy nie zgadzali się na wyświecenie JP2 dlatego przykleili GO do Jana XXIII.

Pizdzielskie s...y razem z wieśniackim paserem w klapkach.
Chcą zlikwidować TVN jak kagiebista, gulaszowiec i wąsaty żul niezależne media i razem robić biznes. Stąd lojalki z faszystami z Hiszpanii, Italii i gulaszowcami.
Tylko, że USA tym razem ...IE kulawego w cymbał tak, że już się nie podniesie.

No w końcu ktoś z jajami z PO w Jeleniej tylko żeby Zocha nic nie pierdzieliła jak ona to potrafi od rzeczy

Donald nareszcie jesteś!

Je*** pis.

Wszyscy moi koledzy płaczą z powodu obniżenia emerytury. Donek jak wróci, to wszystkim pieniądze zostaną zwrócone. Dlatego czekamy.

Należy opodatkować każdego wolaka coby w każdej gminie powstał 15 metrowy pomnik świętego najszczalnika Jarosława w różnych trzewikach koniecznie deptającego własne sznurowadła. Niech nas prowadzi najszczalnik na Brukselę. Hej szable w dłoń. Zaś kropielnica za pazuchą.

Wreszcie. Ave Oppositionsführer!

Ależ ta mordka przegrywa brzydka.

Nie chodzę na żadne spotkania partyjne, bo zbyt emocjonalnie, bez zahamowań reaguję, ale... gdyby tak przypadkiem, niechcący - jako, że oświadczył, że będzie "objeżdżał" cały kraj - pan Prezes, to przyjdę! Tylko proszę o informację wyprzedzającą, by przygotować odpowiednie transparenty, poćwiczyć stosowne okrzyki zachwytu i tak dalej! A, jeszcze jedno... bardzo bym prosił, aby pan Prezes (z pełnym poszanowaniem!) zaintonował Hymn Polski - wtedy popłaczę się ze szczęścia...(obciachu nie będzie, będę w pampersie).

Uważam, że Borys powinien się przejechać wierzchem na plecach pisowego bolszewika czekisty. I zaciąć go porządnie batem po pęcinach.

Po co ten wnoczek Tow Wieslawa przyjechal chyba zobaczyc gdzie dziadka internowali a nternowali w latach 50 tych w Kowarach

Budka nie jest opcją, jest słaby, jego image leży, postrzegany jako krzykacz bez merytorycznych argumentów.
Trudno, może w następnym pokoleniu będą politycy...

Heil Donald, POfUrer !Noc DŁugich Noży już była. Tylko po kiego ten szef polskiegi SA przyjeżdża tu do Czerwonej Kotliny. Szczury zawsze uciekały do swojej bezpiecznej nory. Za wcześnie podano wiadomość że pojawiły się już w centrum Jeleniej Góry. Tu czeka na nie spokój i Pokój. Jak na razie podpieprzył im ktoś dwie lamy(a może właściciel je ukrył). Chyba po to aby nie opluły szanownych gości.Lamy mają dobrą pamięć i pamiętają wizytę Tuska w Peru.

Tfusk jak zużyty pampers ma swoje miejsce.

Tfusk jak zużyty pampers ma swoje miejsce.

Czerwona zaraza....

Niech obaj wyp........ą.

Drzyjcie mordy macie jeszcze 9lat ,w 2030 zacznie się kryzys klimatyczny ZIEMIA sie gotuje Polska pierwsza ucierpi z braku wody.

Ten śmiszny gościu z wielkim łbem i za krótkich rękawkach to ewidentnie pomylił powołania. Powinien występować w kabarecie. Co wy czerwoniaki nie macie tam u siebie ani jednego normalnego, jak nie pedryl z czerwonym łbem to jakaś śmiszna stara brzydka baba w zielonych botkach a to ci jakiś pajac a to jakiś zbok, widać ewidentnie, że to wasz koniec. Cztery procent macie gwarantowane razem z PSL.