To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Biennale Fotografii Górskiej

Biennale Fotografii Górskiej

Po raz XVIII Jeleniogórskie Centrum Kultury, przy współudziale Muzeum Karkonoskiego, organizuje Biennale Fotografi i Górskiej.

W konkursie mogą brać udział wszyscy fotografujący. Warunkiem jest nadesłanie do 25 czerwca 2014 roku do 10 prac, w dowolnej technice, o formacie pomiędzy 24x30cm a 100x70cm.

 

Zestawy wielozdjęciowe będą traktowane jako jedna praca pod warunkiem wyraźnego ich oznaczenia. Prace nie mogą być podklejane na płytach. Do zdjęć należy dołączyć płytę CD z zapisem fotografi i w rozdzielczości 300 dpi. Każde zdjęcie należy czytelnie opisać na odwrocie, podając numer kolejny, zgodny z kartą zgłoszenia, tytuł pracy, imię i nazwisko oraz dokładny adres zamieszkania.

 

Dla laureatów przewidziano nagrody, w tym Grand Prix w wysokości 5000 zł oraz nagrodę specjalną za tematykę tatrzańską, czyli jednoroczne zezwolenie na poruszanie się poza szlakami w Tatrzańskim Parku Narodowym.

 

Szczegółowe informacje na temat konkursu, regulamin i karta zgłoszenia, u komisarz konkursu, Ewy Andrzejewskej pod numerem telefonu 075 64 78 884 (885) lub 606493620, a także na wsf.jck@interia.pl i www.bfg.org.pl.